6 důvodů, proč holka říká: „Mám přítele“ + ty nejlepší reakce – StreetGame.cz
Drsná blondýna

6 důvodů, proč holka říká: „Mám přítele“ + ty nejlepší reakce

Co se na streetu říká, nemá žádnou výpovědní hodnotu. Důležité je podání: JAK se to říká. To neznamená jen, že holku můžete oslovit čím chcete, povídat kde co anebo klidně mlčet… Platí to i o ženských frázích. Tenhle článek vám ukáže, že notorická prupovídka: „Mám přítele“ může znamenat 1000 různých věcí podle způsobu, jakým ji žena podá. Podle toho je třeba reagovat.

Co nedělat nikdy

Nezdrhejte okamžitě, jak „Mám přítele“ uslyšíte. Útěk si drží 0% úspěšnost. Disponujeme tahy, které vás dostanou na nádherné 2%, 15%, 30%…

Jakými tahy? Záleží, proč to říká:

1) Projevili jste přehnaný zájem – moc brzy

a) Má opravdu přítele

b) Nemá přítele, chce vás odradit

c) Chce vás utěšit nějakým důvodem, protože vás lituje

To je jedno. Zamyslete se nad jediným:

Co holku opravňuje vám odmítavým způsobem říkat, že je zadaná? Svěřuje se vám pokladní v Tescu, že je zadaná? Vyhrkla to na vás takhle tetička na poslední návštěvě? No rozhodně ne!

Může vás odmítnout jen díky tomu, že jste projevili přehnaně vysoký zájem příliš brzo.

Přímé oslovení: „Ahoj, vypadáš dobře,“ je úplně v pořádku. Nenakláněli jste se ale příliš? Neptali jste se prosebným tónem: „A nezajdeme spolu někam?“ Neměli jste nervózní úsměv a přitakávali vlezle každé hlouposti, kterou řekla?

Váš myšlenkový pochod by měl vypadat asi takto: „Je hezká, ale jen to mi nestačí, je pro mě dost dobrá?“ Pak můžete přiměřeně projevit zájem, aniž byste se holce rovnou celí odevzdali na stříbrném podnose (a ona musela tvrdit, že je zadaná).

Pokud už se stalo a vy musíte reagovat, přetrhněte spojení:

„Mám přítele,“ řekne žena.
„No a?“ přestanete se zničeho nic smát a pozvednete obočí.
„No, n-no… že mě tak oslovuješ…“
„Známe se asi minutu a ty už se bavíš o vztahu?“
Ona překvapeně mlčí…
„Příště prosím trochu zpomal. Jsem původně z menšího města, holky v Praze jsou na mě strašně rychlé,“ začnete se znova usmívat. „Mimochodem, bydlím na Praze 6, z které části jsi ty?“ změníte téma na logistiku.

Celou situaci můžete pokročile vyřešit i beze slov, a to nasazením hodně zhnuseného výrazu. Změňte téma a dobudujte zájem.

Ano! Řekl jsem to! Pokud vás má vidět jako muže, který ji bude píchat zezadu a tahat za vlasy, nemusíte být 100% času dotěrně milí. Ukažte občas hranice. Ještě ani nevíte, jestli ji chcete, tak jak vás může odmítat?

2) Chce, abyste byli diskrétní

Dvakrát se rozhlédne a pak vám tlumeně zašeptá do ucha: „Ok, ale mám přítele.“

Je prostě hodná a chce předejít té klasické situaci, kdy se s ní vyspíte a teprve potom zjistíte, že je vdaná a ve druhém měsíci těhotenství. Informuje vás proto rovnou.

Jakmile máte přiměřenou hru, holky pronášejí: „Jsem zadaná“ jako tichou žádost: „Udělám co chceš, jen to nikomu neříkej, protože mám nudného přítele, který nechápe mou sexualitu a fakt, že mi jeden chlap do konce život nestačí.“

Holky zkrátka brutálně milují sex. Žijeme ale ve společnosti s rozevřenými nůžkami, kdy nezávazný sex nabízí malé procento alf, a většinu zastupují masy beta samců, kteří ženskou sexualitu odsuzují. Vše musí probíhat v tajnosti, jen aby bety nekřičely: „Děvka! Děvka!“

Stačí se pousmát, spiklenecky mrknout (jako: „Ok, chápu,“) a pokračovat dál.

3) Chce jen vidět, jak zareagujete

Směje se, kroutí zadkem, špulí rty, oči jí září a náhle z ničeho nic nekonzistentně prohlásí: „Mám přítele“? Zřejmě vás jen testuje.

Skoro každá reakce dobrá. Stačí se podívat na hodinky a pak změnit téma. Nebo vtipkovat: „Tele? Moje babička má kočku. Dokázala by ses ty starat o nějaké zvíře?“

4) Přítel se chce dívat

Ok, teď vám dokonale ukážu, proč tak často říkám, že k beta samectví vede nedostatečný rozhled, málo cestování, málo přečtených knih…

Bety totiž automaticky předpokládají, že pokud má žena partnera, tomu partnerovi bude vadit, když si s ní zapíchají.

Tyhle předsudky, škatulkování předem, jsou srovnatelné s rasismem. Prostě někoho neznáte a předem si děláte obrázek na základě jediné informace, kterou o něm dostanete.

Třeba ho vzrušuje, když s jeho přítelkyní spí někdo jiný. Třeba se chce dívat. Možná žádá jen video. Možná mu o tom pak bude vyprávět… Co my víme!

Cuckold videa nezabírají tolik terabitů internetu pro nic za nic. Někteří muži jsou rádi ponižovaní, vyhledávají vzrušení nebo považují pohled na nevěrnou partnerku za dokonalé porno.

Nebo jim je to celé jedno.

Žena tedy klidně může myslet: „Mám takový volnější vztah – jemu nevadí, když spím s jinýma, ale jen abys věděl.“ Chce prostě říct, že nebudou závazky, popřípadě vás začít mentálně připravovat na trojec.

Stačí nastavit pravidla. Například: „Dobře, dívat se může, ale žádné vzájemné kouření.“

Nechovejte se na streetu jako kolovrátek

Empaticky vnímejte, co vám žena vlastně chce sdělit, a podle toho reagujte. Většinou jen nechce stát pod tlakem příliš vlezlého zájmu, plánuje vás otestovat nebo žádá diskrétnost a pochopení.

Tónem, jakým to pronáší, vám dává dokonalý návod, jak ji sbalit. Zůstaňte proto přítomní a nastražte uši!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Doctor Dolan napsal 27.2.2019

Myslím že „beta-samcům“ vadí spíš lži a přetvářka. Holka ať si šu*á klidně s půlkou republiky, její věc, dokud je single nebo se s chlapem narovinu domluví (a nebude nikomu podstrkávat kukačky). Mě by spíš s*alo že bych s takovou holkou asi co se partnerů týče neudržel krok, jelikož jí se sami nabízí a já se musím snažit lol.

Můj souč. „objev“ mi sice tvrdí že „by nebyla schopná nevěry“ (ehm) a „jsem po dlouhé době chlap co se jí dostal pod kůži, předtím jen zabíjela nudu“ ale nejsem naivní.
Nicméně, jelikož se na ni nefixuju ani emocionálně ani zákonně a není pro mne středobod vesmíru, tak jestli p*cá s jinýma v mezičase je mi aktuálně celkem šumák, dokud mne něčím nenakazí. (Pozval bych Prince do trojky, ale nechci aby mne zastínil svým výkonem lel)

BTW, něco podobně nelogickýho jako to „mám přítele“ bylo s jednou stydlivější holkou z koncertu pár měsíců nezpět. Naživo komunikativní, „nevinným“ dotekům se nebránila, na rozlučku dokonce lehce perverzní obejmutí, kontakt dala pravej… ale při pokusu ji vytáhnout ven a nějakou další komunikaci to dřelo a já tak nějak neměl náladu dotírat jak čokl.

Odpovědět
Princ napsal 30.9.2019

Jej já tímhle článkem chtěl holkám pomoct, tohle se nemá zvrhnout v nadávání na ženy :D

Odpovědět
Gelo napsal 30.9.2019

Do zadaný holky bych nikdy nešel a všem bych doporučoval to stejné. To drama, které z toho může plynout jen kvůli sexu za to opravdu nestojí.

Nejhorší na tomhle článku je, že se tady autor snaží ospravedlnit holky co podvádějí a lidi, co si nemyslí, že je to normální, tak nazývá hned bety. Člověk co nesouhlasí se stejným názorem nemusí být hned beta. Každý by se měl držet svých morálních zásad a též ženy to i víc ocení.

Vzato ale autorovi musím nechat, že „shit testy“ si projde každý a má dobré tipy jak se přes ně přehoupnout, nejlepší je na ně málo nebo vůbec nereagovat.

Odpovědět
    Princ napsal 1.10.2019

    Ženy jsou svobodnými bytostmi, a k uplatňování své svobodné vůle podle mě nepotřebují mé články.

    V článku jen střízlivě popisuju, jak to chodí.

    Nakonec tvůj komentář jako by stále předpokládal, že všichni spolu žijí v uzavřených monogamních vztazích, a každý partner je žárlivec.

    Odpovědět
Odešlete odpověď