6 divných účinků meditace při balení holek – StreetGame.cz
Hipsterka s kytarou

6 divných účinků meditace při balení holek

Meditace přináší známé benefity, jako je větší vnitřní spokojenost a sebeakceptace, schopnost utišit stále se opakující myšlenky, silnější vůle, schopnost poprat se se silnými emocemi… S tím psychologie pracuje už desítky let. Když ale přítomný okamžik zkombinujete s balením holek na ulici, některé účinky meditace začnou být vyloženě DIVNÉ.

Jednoho slunečného letního dne jsme s Magicem balili holky na Náplavce, a já mu v rámci Internshipu ukazoval pokročilá instruktorská cvičení. Zatímco jsem oslovoval holku, nechal jsem ho, aby hlubokým hrdelním hlasem vyzpívával každé slovo, které ho napadne.

Na holku jsem se tvářil, jako by se nic nedělo, a oslovení probíhalo dobře. Po pár minutách jsme si vyměnili telefonní čísla. „A kdo je tohle?“ podívala se náhle na mého parťáka. „Mmmmaaaaaloooo peňaziiiii,“ vyzpívával zrovna Magic, až mu celé tělo rezonovalo. Pak ztichl a podal ženě ruku. Stiskla ji. A už ji nechtěla pustit. Drželi se s Magicem dobrou půl minutu.

Oslovení, konverzace, škádlení… to všechno je pěkné. Ale Magic se kvůli meditačnímu cvičení nacházel v tak spirituálním stavu, že vyzařoval naprosto magnetickou pasivní přitažlivost. Nemusel nic dělat, a holka byla jeho. Šlo o první divný účinek meditace:

1) Přiberete na charisma

Jakmile disponujete vysokou pasivní přitažlivostí, nemusíte dělat moc, a ženy budete automaticky přitahovat i bez snažení.

Bez jakéhokoli flirtování třeba jdete koupit košili. Prodavačka o vás zájem buď má (vysoká pasivní přitažlivost), nebo nemá a jen vám namarkuje košili (nízká pasivní přitažlivost).

Díky charisma s vámi zkrátka ženy začnou koketovat samy, zatímco vy si dál budete žít svůj život.

Pasivní přitažlivost tvoří řeč těla, vzhled, hlas a hlavně mindset. Každá myšlenka, každý pocit se na vás totiž projeví, a ženy jsou na to zvlášť citlivé. Díky meditaci vycítí, že jste spokojení, přítomní a sebejistí. I bez speciálních technik jich pak hodně sbalíte.

Po kurzu každému kamarádky a kolegyně říkají: „Nějak ses změnil. Nejsi náhodou vyšší?“ Čím to je? Právě kombinací vystupování z komfortní zóny, oslovování velkého množství žen a účinné terapeutické práci!

2) Přestanete žadonit o svolení

Jestli ženy něco odpuzuje, jsou to muži méně sebejistí, než ony samy. Chlapi, kteří své sebevědomí odvozují od jejich reakcí.

Pokud se holka od začátku usmívá, dělá spí oči, vede zajímavou konverzaci… beta je spokojen. Pokud si není jistá, drží si odstup, ještě čeká, s čím muž přijde… beta z ní nedokáže načerpat dost sebevědomí, cítí se špatně a brzy to vzdá.

Ženy cítí doslova ALERGII na neznámé muže, kteří potřebují dodat sebevědomí, povzbudit nebo nedej bože utěšit.

Meditace vám umožní najít štěstí a sebevědomí uvnitř, a přestat se po nich dívat u ostatních lidí.

3) Projdete ženskými testy

Když žena říká: „A ty myslíš, že se s tebou dnes vyspím?“, „Mám přítele“ anebo „Jsem zadaná,“ nedívá se po správné odpovědi. Nezáleží na tom, zda reagujete s humorem, nebo se třeba na chvilku podíváte na hodinky. Ona chce jen vidět, že vás nerozhodila!

Právě když žena naschvál omezí proud validace (přestane se na vás usmívat, z ničeho nic hodí tvrdou otázku), ukáže se obrovská hodnota vnitřního klidu a schopnosti čerpat sebevědomí zevnitř, a ne z venku.

4) Rychlejší svalový růst

Toto by mohlo vydat na vlastní článek nebo spíše kratší knihu…

Kulturisté odjakživa přísahají, že lépe porostete, když se při tréninku dokážete plně mentálně „dostat do svého bicepsu“, do svých zad… EMG měření svalové aktivity potvrzuje – když se na daný sval plně soustředíte, jeho aktivita vzroste. Mind-muscle conection funguje. Skrze uvědomělou meditaci se vaše schopnost „dostat své vědomí do svalu“ zvýší.

Meditace také prokazatelně posouvá práh bolesti. Studie na pacientech s chronickou bolestí například porovnávala dvě skupiny. Polovina subjektů se na bolest snažila nemyslet. Druhou půlku vyškolili v pozorování přítomného okamžiku. Meditační skupina nakonec reportovala mnohem méně bolesti než ti, kteří se snažili na bolest nemyslet a dělat něco jiného. To znamená, že díky meditaci si dokážete na streetu naložit těžší oslovení, a v posilovně zřejmě díky posunutému prahu bolesti provedete více opakování.

Spirituální stavy vám také uleví od stresu a vaše tělo tak bude dlouhodobě produkovat méně kortizolu, který je katabolický a v přehnaném množství vaši svalovou hmotu žere. Zvlášť cenná může být meditace po tréninku, která uklidní vaši CNS (takže se nebudete přetrénovávat) a (už se vám někdy z proteinu udělalo špatně?) připraví vaše tělo na trávení potréninkového jídla.

Asi nejdivnějším účinkem pak je, že meditace zvyšuje chuť na zeleninu. Co přesně za to může, ještě dokonale nevíme. Možná, že lepší spojení s vaším tělem snižuje touhu cpát do sebe něco nezdravého, protože negativní účinky neucítíte za 5 let, ale všimnete si otupělosti okamžitě. Možná, že v přítomném okamžiku všechno chutná lépe, a vy jste schopni vnímat nuance přírodního jídla, které to umělé neobsahuje. Možná, že když ucítíte větší vnitřní naplnění, přestanete se snažit zacpat díru v sobě cukrem, pornem, seriály a jiným instantním naplněním… Těžko říct, který důvod převažuje. Většina lidí zkrátka reportuje, že po pár duchovních zážitcích jejich strava dost zezelená. Ostatně viděli jste někdy, kolik salátu sní Magic?

5) Vyrovnání se s těžkými emocemi

Tak jako výše zmíněná bolest, i každá jiná „negativní“ emoce nejsnáz přejde, když ji prostě začnete přítomně pozorovat, zvědavě se rozhlížet po svém těle, hledat, kde vlastně je…
Jakmile ovládáte účinné coping mechanismy, způsoby rychlejší emoční regenerace, můžete si každý den naložit mnohem více, a snáz se oklepat. Oslovit holku v tramvaji plné lidí nebo dostat 10 odmítnutí už vám nikdy nebude vadit.

6) Holky vám začnou vysílat signály

Nejen, že pozvánky k oslovení díky přítomnosti snáze zaregistrujete, ono jich celkově přijde víc! Vraťme se k prvnímu bodu článku – pasivní přitažlivost je zkrátka poznat a tak kamkoli přijdete, vaše klidné sebevědomí a hluboké vnitřní štěstí přiláká nějaký ten chtivý pohled.
Holka, která se na vás sama usmála, se pak oslovuje o dost líp…

Jak se tedy medituje?

Učíme to na šestihodinovém Výcviku Přítomnosti, kde si do hloubky vyzkoušíte mnohá meditační a dechová cvičení (aby vás to bavilo, a aby si každý našel své nejoblíbenější), triky, jak se do přítomnosti dostat co nejrychleji, a jejich aplikaci do svádění.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Kaja napsal 12.12.2018

Čau mohl bys někdy popsat jak vypadá program člověka co na sobě aktivně pracuje ? Co stihne za den, kolik ma volna, jak ho travi…. BTW
Holky koketuji sami od sebe. Tahle věc mě na pasivní přitažlivosti vždy udivovala. :D

Odpovědět
Princ napsal 5.8.2019

Tak lidé jsou různí…

Já mám 100% volna, veškerý můj čas je jen můj :)

V současné době vstanu, udělám ranní rutinu (ledová sprcha, aktivní strečink, meditace, rezonance), chvilku pracuju, nasnídám se a jdu do posilovny. Pak se pořádně najím, a můžu ještě chvilku pracovat nebo mít lekci zpěvu/klavíru. Potom jdu do města na street, kde můžu vyřešit i jiné věci. Západ slunce většinou trávím meditací v přírodě svlečený. Večer přijde přítelkyně a můžeme si povídat, mazlit, mít sex… Pak mě masíruje, dokud neusnu.

Odpovědět
Odešlete odpověď