5 problémů s aktivní přitažlivostí a jak je řešit – StreetGame.cz
Pšt

5 problémů s aktivní přitažlivostí a jak je řešit

Oslovíte holku, a ona nejeví zájem. Vaše vzezření, první dojem, kvalita oslovení… nic z toho nestačilo. Máte ještě vůbec šanci zaujmout? Ale ano! Právě k tomu slouží Aktivní přitažlivost. Je to deštník postupů, které můžete na místě použít (udělat nebo říct), abyste okamžitě zvýšili zájem ženy. Jestli to fungovalo, víte v několika vteřinách. Když pár takových postupů navrstvíte na sebe, můžete sbalit holku, které jste se předtím vůbec nelíbili.

Všechny tyto techniky dobře fungují, nicméně mají odvrácenou stránku, pokud se je rozhodnete použít v izolaci, bez Pasivní přitažlivosti.

Pasivní přitažlivost zahrnuje, co z vás vyzařuje, jak vysoké máte charisma, co si o sobě a světě kolem myslíte, jak jste přítomní, jak dýcháte, jak se pohybujete… Zkrátka věci, které neděláte, ale už jimi jste.

Pyramida Pasivní přitažlivosti

Pyramida Pasivní přitažlivosti

Vynechat pasivní přitažlivost, a soustředit se pouze na tu aktivní, přináší následujících 5 rizik:

1) Vždy dosáhnete jen části svého potenciálu

Když ovládnete jen část hry (Aktivní přitažlivost), vždy získáte jen část žen, vždy budete ženy jen částečně přitahovat, vždy je uděláte jen částečně šťastné.

2) Děláte si to zbytečně těžké

Pokud je vaše Pasivní přitažlivost nízká, skoro nikdy se ženě ze začátku nebudete líbit, skoro vždy budete muset přistoupit k nejtěžšímu arzenálu Aktivních technik pro budování přitažlivosti. Přitom kdyby byla vaše Pasivní přitažlivost od začátku vysoká, vzezření a charisma by udělalo své. Získali byste spoustu zájmu už od začátku, a drobná technika tu a tam by často stačila k dostatku sexu/lásky.

3) Nevydrží vám to věčně

Sledujete jen rychlý, nezávazný sex? Pak může být hra vysoce zaměřená na Aktivní přitažlivost way to go. Jenže ve vztahu?

Brnění aktivních technik nedokáže dlouhodobě maskovat, pokud jste uvnitř stále trochu nervózní kluk, který mluví vysokým hlasem, pohybuje se nenápadně, není schopný dosáhnout meditace nebo uvolněně tančit, má nesprávný dechový vzor… Každým coulem zkrátka vydává beta signály.

Přetvářka brzy vyplyne najevo a přítelkyně brzy zjistí, že chodí s někým úplně jiným, než si první dny myslela.

Proto je potřeba hluboká transformace, nejen nadrilování několika technik. Žít atraktivně, ne jen dělat atraktivní věci.

4) S nulovou Pasivní přitažlivostí je těžké aktivní techniky vůbec provést

Pokud je vaše vyzařování mužnosti, vzezření, vaše charisma… opravdu nízko, zřejmě jste zároveň člověk, který se bojí vůbec holku oslovit, který má pocit, že jí nebude mít co říct, který by nerad střízlivý naplno tančit nebo zkrátka dělal hlouposti…

Z takového místa je náročné vůbec se k aplikaci nějakých aktivních technik dostat, protože vás každičký kousek vlastního těla sabotuje.

Pasivní přitažlivost dokonce může být tak nízko, že i když se odhodláte, ženy vám ani nedají šanci něco předvést – utečou před první technikou.

5) Neudělá vás to doopravdy šťastným

Líbat se s holkou, které jste se vůbec nelíbili, jen díky pár technikám, je ze začátku skvělý pocit. Házíte věci, které fungují, a holky se smějí, stříkají z nich emoce, samy na vás sahají…

Postupně ale zjistíte, že vás lidé nemají rádi kvůli vám samotným, ale jen díky nějakým technikám. Je to jako se celou hrou procheatovat.

Žádné množství externí validace vám nakonec nezajistí zdravé sebevědomí. A tak když celý svůj osobní rozvoj omezíte jen na dril technik, získáte nějaké ženy, dlouhodobé štěstí ale určitě ne.

Pasivní přitažlivost je naopak něco, na čem když pracujete, ženy jsou jen třešničkou na dortu. Stáváte se totiž sebejistějším, spirituálnějším a celkově šťastnějším, což se promítne na všech oblastech vašeho života.

Nezavrhujte Aktivní přitažlivost

V budoucnu klidně napíšu článek o nevýhodách pouze Pasivní přitažlivosti (člověk má skvělý život a spoustu charisma, neumí ale žádné techniky). Jde o to ovládnout obě složky a neaplikovat pouze jednu z nich v izolaci. Proto náš cyklus Výcviků v rámci Členství začíná Pasivní přitažlivostí. Všechny techniky pak vycházejí ze správného místa – z místa přítomnosti, sebelásky, sdílení, správného záměru…

Pokud se chcete také naučit obě stránky přitažlivosti, a úplně vše ostatní, co s atraktivitou může souviset, sáhněte po naší nejaktuálnější a nejlepší knížce Přitažlivost.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Kaja napsal 5.6.2018

A jak to jde cloveku jen s pasivni pritazlivosti

Odpovědět
Princ napsal 12.6.2018

Streetgame nemá vypadat jako chození od holky k holce a zjišťování, které se líbíš. Měl bys být schopen přijít a potřebný zájem vybudovat. V nepoužití žádných aktivních technik je určitá lenost – sbalíš jen holky, kterým ses líbil od začátku.

Největším problémem bývá, pokud má někdo vysokou pasivní přitažlivost, neovládá ale vůbec logistiku. Pak se hromadě holek líbí, neumí to ale proměnit ve výsledky.

Aktivní přitažlivost bys měl zabudovat do své pasivní a používat tyto techniky automaticky i nevědomě.

Odpovědět
Tomáš napsal 20.6.2018

Chci se zeptat, zda-li budou i nějaké přednášky v Olomouci?

Odpovědět
    Princ napsal 20.6.2018

    Tomáši spousta lidí z Olomouce a okolí pravidelně jezdí na přednášky do Prahy. Na https://forum.streetgame.cz si snadno domluvíš odvoz i přespání v Praze (asi i zdarma). Hlavně rychle, brzy to začne!

    (V září bude přednáška v Brně, ale jen jedna. Žádná přednáška není náhrada za ty ostatní, doporučuju dojíždět jako ostatní a stoprocentně absolvovat všechny.)

    Odpovědět
Odešlete odpověď