5 největších chyb při oblékání na streetgame nebo rande – StreetGame.cz
Dobře oblečený pár

5 největších chyb při oblékání na streetgame nebo rande

Budí vaše image automaticky respekt mužů, důvěru obchodních partnerů a přitažlivost žen? Nebo se oblékáte ke své nevýhodě a pak se na poslední chvíli pokoušíte špatný dojem zvrátit?

1) Oblékat se hloupě je sebevědomé

„Je mi jedno, co si ostatní myslí. Vezmu si sandále a špinavý nátělník…“

Apatie je tou nejnižší emocí ze všech, přesným opakem osvícení. Pořád lepší naštvat se nebo brečet, než to vzdát… Opravdu spirituální člověk cítí chuť do života, naplňuje ho inspirace! Chce ukázat ostatním, jaký je, a rozdávat svým outfitem radost.

Vykašlat se na svůj vzhled si každý vyloží jako nedostatek sebeúcty, ukázku nízkého společenského postavení a nízké emoční inteligence. „Proč chodí po náměstí v sandálech? Je to schizofrenik?“

2) Důležité je, co je uvnitř

„Studuješ, nebo pracuješ?“ zeptá se žena.
„Ne, ne, bydlím s mámou,“ odpovím hlubokým hlasem a upřeným pohledem do jejích očí. Mám sako a boty z kůže.
„Haha, tomu nevěřím!“ líbí se jí, jak se hned nesnažím zapůsobit.

„Studuješ, nebo pracuješ?“ zeptá se žena.
„Ne, ne, bydlím s mámou,“ odpovím. Mám sandály, tříčtvrťáky a mikinu.
„Aha…“ odchází.

Být povrchní je možná špatné… Nicméně lidé prostě povrchní jsou. Svým špatným oblékání je nezměníte.

Představte si, že uvidíte rozbíjet okno muže v hasičské uniformě. Asi někoho zachraňuje. Teď si představte, že uvidíte rozbíjet okno nahého chlapa…

Předsudky existují, aby urychlily lidská rozhodnutí. Než byste protestovali, využijte je ve svůj prospěch.

3) Oblékat se hezky je drahé

„Ty džíny jsou ti strašně velké, už bych je nikdy nenosil,“ doporučil jsem studentovi na začátku kurzu.
„Ale stále tři tisíce!“ odpověděl.

Takové situace se často opakují… Pokud neumíte pracovat s barevnými paletami, nepoznáte, co vám padne, neodhadnete formálnost situace… Sebevětší finanční vklad do oblékání vám nepomůže.

Nejdražší investicí ze všech je bez patřičných znalostí kupovat oblečení, které potom stejně nemůžete nosit. Drahý výrobek může být kvalitní, nebo jen předražený. Pro kvalitu si tedy stejně musíte vypěstovat cit.

Když víte, kde hledat, když umíte poznat cenově dostupnou kvalitu, když investujete do kousků, které lze nosit na sto způsobů… Můžete vypadat perfektně a nezbankrotovat ani jako student. Důležité je nejdříve investovat do vědomostí.

4) Vytahané je vaše pohodlné

Sedmdesátikilový střízlík přijde v triku L, do kterého by se vešel 2x, a kraťasech, které mu sahají až pod kolena. „Ale je to pohodlné!“ prohlásí.

Mít všude kolem sebe kusy plandající látky není doopravdy pohodlné. Stejně jako nosit věci, které vás škrtí. Pravé pohodlí zažijete až v perfektně padnoucím oblečením, které vám dá příjemné, teplé objetí, aniž by hrozilo, že se v závojích plandající látky úplně ztratíte.

5) Oblékáte se pro někoho jiného

Hubený neopálený kluk, světlé vlasy, studený podtón pleti, vypadá skoro jako upír… Miluje ale hip-hop, a tak se obleče jako černoch. Natáhne ty sytě barevné padající kalhoty, navěší na sebe to zlato…

Čtyřicátník s pupíkem, kdysi ale býval skejťák… Nekompromisně opustí byt ve velkých futuristických teniskách a kšiltovce s vrtulkou. „Potřebuji posily, běhá tu přerostlé mimino!“ hlásí strážník do vysílačky.

16. září pořádáme Image Update Workshop. Seznámíte se tam s optickými technologiemi, díky kterým může naprosto každý muž vypadat dobře. Vše bude předváděno přímo na účastnících a každý odejde s přesnými tipy na míru, jak se v žebříčku posunout o několik pozic.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: