5 nejlepších triků z řeči těla – StreetGame.cz
Rozvířená černovláska

5 nejlepších triků z řeči těla

Jak stojíte, jak se tváříte, jak se hýbete, jakou udržujete vzdálenost… je při balení holek mnohem důležitější, než to, co říkáte. Ani ta nejlepší slova nikdy nebudou fungovat, pokud budete mít špatnou řeč těla. Tenhle článek obsahuje 5 tipů pro okamžité zlepšení výsledků.

1) Začnete oslovení už z 5 metrů

Když chcete zastavit holku, musí to cítit celá ulice. Existuje více triků, jak tak mocné vzezření získat, hlavně ji ale začněte zastavovat v čas! Chce to dobrých 5 metrů, kdy navážete oční kontakt, pozdravíte a necháte ji začít brzdit.

Když totiž překvapivě vybafnete z metru, můžete holku vylekat. Navíc vás zřejmě přejde, i kdyby jinak měla zájem…

Občas se nedá nic dělat – všimnete si třeba příliš pozdě, a holku už zblízka oslovit musíte. Přejde vás třeba, smutně se ohlédne, a vy to zkusíte nějak dohrát… Pokud to ale jde, nekomplikujte si situaci, projevte emoční inteligenci a oslovte v čas!

2) Nechte ramena dole

Zvedání ramen k uším se vyvinulo jako evoluční mechanismus, který má lidem v nebezpečí (např. souboj s jiným samcem) ochránit zranitelný krk a bradu.

Pokud zvedáte ramena při oslovení holky, nebo hůře, nosíte je nahoře většinu dne, působíte vystrašeně, vystresovaně, připraveně na souboj… Rozhodně ne jako klidný, sebejistý, uvolněný muž.

Schválně zkontrolujte, jak jsou na tom vaše ramena právě teď. Dokázali byste je více uvolnit? A teď ještě více, jako byste měli nechat všechno jít a úplně se vsáknout do podložky pod vámi? Ano, teprve toto je správná pozice ramen – zdravá, klidná, atraktivní.

3) Sledujte svůj dech

Uvědomování si svého dechu vám umožní přestat vyděšeně přemýšlet, dostat se z hlavy do svého těla a zpřítomnit se. Nemusíte tak ale začínat pouze své meditace! I oslovení krásné ženy stojí za to, zpřítomnit se – nepřemýšlet o minulosti nebo budoucnosti a plně si vychutnávat přítomný okamžik.

Zejména pokud žena vytasí nějaký test, začátečníci mají tendenci prostě utéct pryč. Jakmile si přitom místo překotného hledání správné odpovědi na „Já čísla nedávám“ uvědomíte svůj dech, náhle získáte odstup… Jste tady, jste na živu, nic se vám neděje, děláte věc, kterou milujete… Usmějete se a ucítíte příjemný pocit ve svých líčkách… „Hmmmmm,“ zamyslíte se nahlas a ucítíte příjemně vibrovat své nosní dutiny: „To je asi správně. Taky bych nebyl rád, kdyby má sestřenice dávala číslo každému. Ale, když jsme u sestřenic… Máš nějakého bratrance? Přišlo ti někdy, že ti vysílá divné signály?“…

Svému tělu a dechu byste při streetgame měli věnovat většinu pozornosti. Daleko více, než jakékoli úvaze, co holce řeknete… Pak se vše promění ve slastnou meditaci.

4) Odveďte pozornost od doteků

Správně načasované doteky od alfa samce bývají ženě velice příjemné… Vytvářejí ale také určitý tlak. „Není moc brzo? Nebudu takhle za děvku? To mě jako tak moc chce? Co když si ještě nejsem jistá, jestli se mi líbí?“

Etiketa proto velí: když se ženy dotýkáte, nedívejte se na místo doteku, ale provádějte vše mimoděk! Klidně u prvních sociálních doteků zároveň mluvte o něčem jiném. Žádné: „Hmm, právě jsem se tě dotkl, co to asi znamená?“

5) Najděte si pohodlné místečko, a opřete se

Nikdy netlače holku do rohu… Raději předstírejte, že ona zatlačila do rohu vás. Najděte skulinku, ze které není úniku, a nechte ženu, aby vám z ní blokovala cestu. Pro všechny v okolí to bude vypadat, jako by ona sváděla vás.

Kdo zabere pohodlnější pozici, kdo se méně hýbe… ten se obvykle méně snaží a ten tedy ovládá konverzaci (až na výjimky, kdy se nesnažíte, protože jste rezignovali a nechali druhého zvítězit).

Navíc takto holce umožníte, aby si sama stoupla do takové vzdálenosti od vás, která jí bude příjemná. Když ztišíte hlas (tajný tip číslo 6), možná se přiblíží víc, než byste čekali…

7, 8, 9, 10, 11, 12, 13…

Mám ještě přes 30 dalších triků, jak holky zastavovat účinněji, jak skrze své charisma budit přitažlivost, jak se správně dotýkat a posouvat vše dál… To už by ale článek byl únavně dlouhý… Řeknu vám to raději osobně, i s ukázkami, prostorem pro dotazy a hlavně praktickým nácvikem v té nejlepší společnosti!

Jen jednou v roce pořádáme Výcvik Řeči těla. Potkáte tam desítky dalších aktivních členů naší komunity, které zajímá balení holek a osobní rozvoj, a nadrilujete si správnou řeč těla pro svádění od začátku až do konce.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Franta napsal 23.8.2018

Tato otázka se netýká přímo článku: Jde svést lesba?

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 12.9.2018

Já nevím to oslovování holek… jak to udělat abych nebyl úplně za debila? :D Myšleno tak že holky na oslovení neznámým mužem většinou reagují stylem „o co ti ku*va jde“ nebo „jak sis dovolil vstoupit do mého osobního prostoru“

Hádám že je asi lepší jet na kurz do vzdáleného velkého města kvůli anonymitě, páč si dovedu představit ty pomluvy kdybych to zkusil tam kde bydlím… může herr princ popř. nějaké „oslovení“ žákovi doporučit? Udržet konverzaci no problem, ale začít vůbec s babou mluvit je pro mne mission impossible

Odpovědět
  Princ napsal 12.9.2018

  Holky na oslovení reagují extrémně pozitivně, když to uděláš správně. Jak na to je extrémně obecná otázka. Nevím, zda chceš znát řeč těla, obsah slov, vnitřní nastavení, image, pozice oslovení…

  Ohledně pomluv: https://streetgame.cz/co-kdyz-znami-zjisti-ze-oslovuju-holky-na-ulici/

  Odpovědět
Vojta napsal 26.9.2018

Nedávno jsem potkal hezkou modrookou zrzku, která se mnou vystupovala na stejné zastávce já jsem sice měl namířeno na opačnou stranu, ale vydal jsem se za ní. Asi z 4 metrů jsem jí řekl sebejistě „ahoj“ ona se na mě otočila a řekl jsem jí, že je hrozně hezká a ona se začla usmívát a dost se spontáně smála, cejtil jsem dost napětí a oba jsme se vydali zase svým směrem kudy jsme měli namířeno.
Jak začít konverzaci s touhle holkou jestli jí znovu potkám? :) Případně co si vyvodit z této reakce

Odpovědět
  Princ napsal 26.9.2018

  Gratuluju! Dávej při oslovení jasně najevo, že to nechceš jen říct a odejít, ale že to pokračuje. Holka většinou odejde, jen když to očekáváš/chceš.

  Řekni klidně osudovým tónem: „Ahoj“, pauza, podej jí osudově ruku, prodloužené držení… Pokud by byla napjatá příliš, zmírni tlak vtipem, falešnou diskvalifikací, nějakým signálem nezájmu…

  Odpovědět
Odešlete odpověď