5 nejdůležitějších bodů pro úspěch se ženami – StreetGame.cz
Svedená žena se zamilovává

5 nejdůležitějších bodů pro úspěch se ženami

Pracovat se dá na lecčem, ale čím začít? Co je opravdu důležité?

1) Tvrdá práce

Nejlepší trik, který znám, je makat víc než ostatní. Pořád dělat věci navíc, které ostatní nedělají.

Vrcholovému sportovnímu svádění kralují lidé, kteří s neznámými ženami tráví každý den. Tedy ti dostatečně motivovaní.

Co když někdo motivovaný není? Co když má někdo vrozenou poruchu motivace (ADHD) jako já? Musí být neúspěšný?

Jako první se vyplatí pracovat na navýšení motivace, ta vám totiž umožní pracovat na všem ostatním.

Pracovat na motivaci ale úplně neznamená číst motivační citáty nebo si jednou za čas poslechnout motivační proslov. Každodenní motivace je fyziologicky ovlivněná zapínáním/vypínáním některých genů, mitochondriemi, hladinami jednotlivých hormonů… Abyste tedy získali mimořádnou chuť do práce, je třeba podívat se do těla.

2) Vypnutí nervozity

Strach z oslovením dnes představuje hlavní důvod, proč se někteří muži ještě pravidelně neseznamují s ženami na ulici. Viděl jsem takto i chlapy, kteří ze strachu odkládali streetgame několik let. Několik let prožili ve vině, že vědí, co je správné, ale nedělají to.

Jako není náhodou, kolik vůle člověk má, také strach cítí různí jedinci v různé intenzitě. Pokud je ho moc, vyplatí se strach trvale biologicky snížit, jako jsme předtím zvyšovali motivaci.

3) Výřečnost

Některé muže vůbec nenapadá nic super, co by k tématu přidali. Nenapadá je žádná otázka, na kterou by je zajímala odpověď.

Když jim ukážete nějakou příkladovou hlášku, postěžují si: „No jo, ale mě takové věci prostě nenapadají.“

Ale proč, proč je někdo odjakživa výřečný, a někdo odjakživa tichý? Do třetice za to mohou geny a hladiny hormonů, ve kterých je třeba se pohrabat.

Obvykle například kluk s nízkou GABA bude nejvíce filtrovat, co mu připadá „dost dobré říkat“ a co mu přijde jako „blbost, kterou nemá cenu vypouštět z huby.“ Vysoký glutamát a adrenalin dohromady zase člověka bude „zasekávat“, takže místo přesně mířené vtipné odpovědi zamrzne a vykulí oči.

4) Vzhled

Tohle je nejosobnější téma pro mě, protože už ke konci puberty mi z čela začaly ustupovat vlasy. Kdo pamatuje mé kurzy svádění před osmi lety, ví, že jsem je ještě učil holohlavý. Teprve mnohem později jsem zjistil, že plešatění lze hacknout, a dnes jsou mé husté vlasy spíše mou mírnou výhodou.

A neměl jsem akné. Já BYL akné. Středobod mé image tvořily boláky a jizvy, takže jsem často byl odkázán na oslovování ve stínu a sex bez líbání. Tohohle démona jsem naštěstí také porazil a postupně se pustil do dalších biohacků svého vzhledu. Ukážu vám tedy také, jak na to.

5) Hluboká láska pro ženy

„Ty ses tvářil pořádně znuděně! Nepokládej ženě tady ty otázky, které tě vůbec nezajímají.“
„A na co se teda mám ptát?“
„Na to, co tě upřímně zajímá!“
„Mě ale nezajímá nic. Kdybych mohl, tak s těma holkama nemluvím, jen si je teleportuju do postele.“

Tak takhle se svádět úplně nedá. Ženy samozřejmě poznají, když je vidíte jen jako tréninkové cíle, kdy vás upřímně nezajímá každá jedna oslovená, ale sháníte jen jakýkoli nástroj k sexu. Chybí tam ten „tanec odhalených duší“, to okamžité hluboké spojení, které vznikne, když ženu oslovíte s upřímnou láskou.

Existují ale hormonální situace, kde snad ani láskyplný být nejde, protože je vaše biologie automaticky nastavená na „já proti ostatním“. Mniši kdysi nevěděli, ale my dnes víme, že existují biohacky, které vás rychle dostanou do hluboké meditace, do vděčnosti, ven z ega… Takže to není jen o tréninku.

Když nějakému guru tři čtvrtiny studentů odpadnout, nemůžete to brát jako nějakou náhodu: „Tak jsou prostě motivovanější, no.“ Musí se ptát PROČ je jeden motivovaný a umí přes neúspěch tlačit dál, zatímco druhý přes stejný neúspěch tlačit neumí. A pokud to jednomu jde více, tak PROČ mu to jde více.

A tak se přednášce Biohacking přitažlivosti 6.11. podíváme na to, jak pomocí biohackingu trvale zvýšit motivaci, snížit strach, rozproudit ukecanost, hacknout zevnitř těla vzhled a pomoct lásce a meditaci. Je to takový doping ve svádění, který jsem já, původně šeredný introvert, použil, abych získal srdce desítek žen a nakonec mohl obor, který tak miluju, i vyučovat. Přihlásit se můžete přímo tady:

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: