5 gest, díky kterým po vás holka půjde sama – StreetGame.cz
Gesta dělají lásku

5 gest, díky kterým po vás holka půjde sama

Můžete mít líbání do minuty. Sex na prvním rande. Naši studenti to dělají pořád, vy můžete taky. Ale jen pokud budete střídat zájem a nezájem. Když budete spěchat a vysílat pouze signály zájmu, zapůsobíte zoufale a donutíte ženu, aby vše zpomalovala.

To, že jste neznámé holce řekli: „Ahoj, vypadáš hezky,“ neznamená, že jste celí její a všechna odpovědnost je na vás. Netlačte se pořád dopředu. Raději trochu zatlačte, a pak se stáhněte.

Jakmile žena uvidí, že nezávisle na jejím chování postupujete dál a dál, bude jí jasné, že ji asi moc chcete. Že vás má jistého. Že se k vám může chovat, jak se jí zlíbí. Místo aby přemýšlela, jak vás dostane, začne přemýšlet, jak získat větší prostor.

Příklad: asi byste se rádi bavili s Vladimírem Putinem. Sportovali, ovládali svět a tak… Co kdyby se na vás ale Vladimír Putin přisál, chtěl si celý den povídat, žadonil o pochvalu a nedovolil vám samotným ani dojít na záchod? Přestali byste si ho vážit. Strávili byste pár dní na jachtě a odpálili si nějaké rakety, pořádně Vláďu zneužili, ale váš respekt by byl ten tam. Hledali byste pouhé minimum, které vůči němu musíte dodržet, aby vás dále připouštěl ke světovládě.

Stejně tak žena se nechá žádostivým beta samcem pozvat na pití, odvést z akce domů nebo ho nechá, aby jí zabavil, než jí přijede tramvaj. Žádný anál nebo švédské trojky ale nebudou.

Proto po oslovení vedle doteků strategicky zapojte následující drobná gesta nezájmu:

Odkloňte se od ní. Zatněte zadek, protlačte pánev dopředu a trup nakloňte dozadu. Naopak i když neslyšíte, nenaklánějte se k holce. Nechte ji, aby se nakláněla k vám.

Rozhlédněte se. Žena řekne nějaký nesmysl, třeba: „Takhle oslovuješ každou?“ Na chvilku jí vezměte pozornost. Přerušte oční kontakt a rozhlédněte se kolem. Po pár vteřinách se k ní vraťte: „Cože? Jak vypadáš, když si sundáš ty brýle?“ Cut the bullshit.

Udělejte krok dozadu. Doslova. Řekněme, že při představování holku políbíte na tvář. Cítíte, že to pro ni není úplně pohodlné. A tak se stáhnete. Ukročíte dozadu, jako by to přehnala ona. Ještě lépe dojděte k zídce, značce nebo lavičce, a opřete se o ni. Ultimátně zaberete prostor a získáte převahu. Dívka půjde za vámi.

Abyste si tohle dovolili, musíte se zbavit představy: „Rychle, rychle, musím něco dělat, jinak mi holka odejde.“ Oslovit holku není jako požádat někoho o 100 Kč. Je to jako dát někomu 100 Kč. Nejste žádná její cvičená opička, naopak jí nabízíte úžasnou příležitost.

Zkontrolujte si mobil. Další malý trestík. „Já čísla nedávám,“ řekne. Odemknete zámek klávesnice a na pár vteřin se zadíváte na obrazovku svého telefonu: „Někdo mi volal… Každopádně, sportuješ?“

Napijte se. Čas neběží, nikdo vás nehoní. Vytáhněte láhev, pořádně se u té streetgame hydratujte… Někdy mám krabičku jahod, takže holku přestanu vnímat, dám si jahodu… „Chceš taky?“ nabídnu jí.

Můžete cokoli. Opravdovým klíčem je chápat princip. Nemusíte se pořád tlačit dopředu, tohle není hra na čas. Vlastně je, mezi sebou rádi závodíme, kdo se s holkou vyspí nejrychleji, ale toho dosáhnete právě tak, že si své oslovení a svou pozornost uvědomíte jako dárek. Jako něco, co jí můžete trestně vzít, pokud se chová nepříjemně.

Tím ženě ukážete hranice, udržíte napětí a necháte ji, aby se také snažila, ne jen zpomalovala vaše pokusy a tím ultimátně rozhodovala, kdy k něčemu dojde. Volba musí zůstat na vás. Ne že si žena bude myslet: „Stoprocentně se mu líbím. Sama rozhodnu, co bude.“

Když vše provedete dobře, žena se vás sama zeptá na jméno, sama vám nabídne kontakt, sama vás políbí… Ale nastolená nálada se přenese i do vážného vztahu. Partnerka se na vás nebude bezdůvodně zlobit. Nebude s vámi spát jen za odměnu a jindy tvrdit, že jí bolí hlava. Inspirujete ji žít jako její nejlepší já.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: