5 důvodů, proč většinou balíme holky na disco střízliví – StreetGame.cz
Rudý drink

5 důvodů, proč většinou balíme holky na disco střízliví

Pokud souhlasíte, že svádění je dovednost a dá se zlepšovat tréninkem, snáze pochopíte, proč většinu času trénujeme střízliví. Golfista, jezdec formule nebo zápasník by se také těžko před výkonem opíjeli. 

Alkohol zbaví zábran, filtrů a nervozity. Umožní svádět s čistou hlavou, bez rušivých myšlenek. A to chceme. Ale chceme to nejlépe i bez alkoholu. Proč?

1) Frekvence

Trénink dělá mistra. Jeden osloví 30 holek týdně a druhý jen 3. Jak velký rozdíl mezi nimi bude za rok?

Pokud ale svádění spojujete s pitím a chtěli byste na disco svádět 4x týdně, museli byste také pít 4x týdně. Stát se skvělým svůdníkem by pak s sebou nutně přinášelo i závislost na alkoholu, což je rozšířený společenský problém a snadno se to může stát i vám.

2) Přenositelnost

Cílem je, abyste dokázali sbalit holku kdekoli. Nejen v klubu. Nejen v perfektní izolované situaci na ulici. Všude. Pouštíme se do nejrůznějších šílených situací právě proto, abychom maximálně rozvíjeli schopnost improvizace. Právě tak zajistíte, že co děláte na ulici, se promítne i do vaší práce, do vztahu s rodinou… Budete sebejistější a charismatičtější všude.

Co ale chcete přenášet, pokud umíte balit holky jen opilí? Pro přenositelnost takového skillu by bylo nutné udržovat trvalou opilost. Namazat se, když se chcete líbit kolegyni, když jdete na rande, když potkáte spolužačku, která se vám dříve líbila…

Kde není přenositelnost, už nejde o streetgame pro život, jen o streetgame pro streetgame.

3) Sociální inteligence

Zkušený streetař dokáže vypnout myšlení a zbavit se filtrů, aniž by ho to připravilo o empatii a schopnost vyhodnocovat, jak ho žena právě vnímá.

Oproti tomu opilý člověk zahazuje zábrany a emoční inteligenci společně. Může se chovat neslušně, nepoznat, co se ženě nelíbí, tropit scény, nebo jít full beta a začít brečet…

4) Zkušenosti

Když nevíte, co jste včera dělali, nic jste se nenaučili. Žádný zážitek, myšlenka, nápad, statistika, odzkoušený fígl, hláška… Nic. Zbytečná noc. Asi jako kdyby vám po každé hodině matematiky muži v černém vymazali paměť.

5) Sport

Většina z nás cvičí. Ne proto, že by vám svaly dodaly u holek nějakou obrovskou výhodu. Hlavně kvůli vlivu na psychiku. Bez pohybu, stravy, spánku, sexu, slunce… je fyzicky (hormonálně) nemožné udržet skvělou náladu.

Alkohol ale zhorší regeneraci, zatíží orgány, sníží hladinu testosteronu, odvodní, zbaví vitamínů… Jde tak přímo proti naší snaze zdraví a náladu maximalizovat.

 

Že v klubu příliš nepijeme je typická odlišnost nás, kteří považujeme svádění za trénink a aktivně k němu používáme technologii, oproti mužům, kteří o možnosti zlepšovat se neví. Pokud potkáte toho nejodvázanějšího blázna v klubu, střed veškerá zábavy, a zjistíte, že je střízlivý, určitě čte streetgame.cz

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: