4 věci, které nejsou svádění – StreetGame.cz
Tři ženy

4 věci, které nejsou svádění

Pár let zpátky se mi povedlo mistrné nepřímé oslovení. Použil jsem záminku a dostal od holky telefonní číslo. Za několik měsíců mě s ní seznámili kamarádi. „Tys tenkrát dělal nějaký dotazník, že?“ zeptala se. Vůbec nevěděla, že šlo o romantickou komunikaci. Celou dobu si myslela, že jsem ji oslovil jako zaměstnanec nějaké společnosti… Uvědomil jsem si, že takové telefonní číslo bylo naprosto bezcenné.

Občas si zkrátka myslíte, že holku svádíte, když přitom děláte úplně něco jiného… Nejčastěji jeden z následujících čtyř bodů:

1) Mluvení

Holku nesbalíte jen tím, že s ní budete ležérně konverzovat. Neexistuje žádný spouštěč přitažlivosti, který by se aktivoval třeba po deseti minutách mluvení.

Nováčci jsou často nadšení, že dokázali oslovit holku na ulici a pár minut s ní prostě mluvit. Dlouhodobě to ale není to, co děláme!

Streetgame neznamená masivně ženy spamovat obyčejnou konverzací, která nikam nepovede. Nejlépe je to vidět, když takový mluvka osloví prodavačku: konverzuje s ní minutu, dvě, pak deset… Ona mu musí odpovídat, protože je v práci, vůbec ale nechápe, proč s ní ten chlap vůbec mluví.

Bez romanticko-sexuální atmosféry, nastavování obručí, doteků, přesunů… s ženou komunikujete zbytečně. Lepší svádět a mlčet, než nesvádět a mluvit.

2) Přemlouvání

Ženu nelze přemluvit k tomu, abyste jí přitahovali. Dáte tak najevo jen zoufalství a nízkou hodnotu.

Stejně tak jí nemůžete přemlouvat, aby se zastavila, aby s vámi postála déle, aby vám dala číslo… V žádné fázi nesmí být přítomna ani špetka přemlouvání nebo argumentace.

Můžete jí delší čas dát jako dáreček („Můžu tě doprovodit, ale mám jen malou chviličku“). Můžete odmítnutí zamluvit, dobudovat přitažlivost a pak se k tomu vrátit. Můžete jí dát charismatický, téměř hypnotický příkaz. Nikdy ale přemlouvat.

V ideálním případě budete ženu spíše mírně odhánět od sebe a ona bude překonávat vaše překážky. „Nehodíme se k sobě, jsem moc vytížený,“ řeknete a ona na to: „Ale ne, já si čas udělám podle tebe…“

Jediné přijatelné přemlouvání tedy nastává, když ona přemlouvá vás.

3) Chlubení

Při oslovení máte potvrzení dávat, ne si ho brát. Přicházíte jako kupec, nikoli prodejce. Snaha udělat dojem vás postaví do pozice malého kluka, který potřebuje pochválit.

Žena by měla cítit, že musí udělat dojem na vás, ne naopak.

Zcela nepřitažlivé jsou i zakuklené formy chlubení, jako je začít ženu o něčem poučovat (dokazovat, že jste odborníci). Nechte dokazování na ní.

4) Vytrvalé ukazování zájmu nehledě na její

Viděl jsem ve filmu radu: „Každý den jí nos růži. I když to bude vypadat, že nemá zájem, přines jí další! Po měsíci už pochopí, že to myslíš vážně.“ Cílem přitom vůbec není ukázat jí, že to myslíte vážně! Pokud nevybudujete dost přitažlivosti a zároveň ukážete přemíru zájmu, jen ji vyděsíte. Bude si říkat: „Doráží na mě tenhle úplně neatraktivní chlapík a nechápe, že nemám zájem!“ Každá další snaha to jen zhorší.

Svádění není o tom ženě dokázat, že ji opravdu seriózně chcete. Naopak: ideálně si nebude úplně jistá.

Přímí oslovení, jako „Ahoj, vypadáš hezky,“ funguje perfektně. Pokud to ale neuděláte se správnou náladou, správným držením těla, správným hlasem… a ona se s vámi nebude chtít bavit, už nepokračujte ve stylu: „Taková krásná slečna na mě určitě nebude zlá…“ Přímé oslovení stojí na odvaze. Řekněte to jen jednou. Neopakujte, že je hezká, vtíravě pořád dokola, jako byste za to něco chtěli.

 

Svádět znamená vytvořit přitažlivost, nechat ženu investovat, odměňovat ji spojením, stupňovat doteky… Svádět neznamená pouze suše mluvit, přemlouvat ženu, chlubit se nebo dávat najevo nezlomný zájem.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
karel napsal 8.12.2016

des na ask please ? :D

Odpovědět
    Princ napsal 8.12.2016

    Ask už nepoužíváme, místo něj funguje fórum

    Odpovědět
Odešlete odpověď