4 úrovně hry – StreetGame.cz
Osvícení

4 úrovně hry

Na cestě od nuly k sexuálnímu osvícení člověk projde různými levely podle toho, jak moc chápe svět, jak moc má „otevřené vnitřní oko“, když použiju slang věštců.

1) No Game

Těmto lidem nedošlo, že svádění je v jejich rukou. Nedělají nic, sedí doma, obvykle závislí na počítači. Možná spoléhají na osud a věří, že „někde čeká ta pravá“ a sbalí se sama. Nebo si prostě myslí, že jsou ztracení a nedá se nic dělat. Extrémní nerdi, nolifeři a podobní.

2) Basic Guy Game

Normální kluci, kteří kvůli holkám sportují, hezky se oblékají, snaží se vydělat nějaké peníze… Mají také určité ponětí, že aby nějaké ženy poznali, musí chodit ven. Proto občas jdou do klubu nebo si s pár holkama píšou na facebooku.

3) Game

Hráči chápou, že přitažlivost má nějaké zákonitosti a dá se v ženách cíleně vytvářet. Ví, že když budou chodit ven, nejen že se holkám vystaví, ale zároveň se v tom budou postupně zlepšovat.

Rozumí, že svádění není jen o penězích, svalech a módě, ale že je to skill, který se dá naučit. Jsou schopní oslovit neznámou holku, dostávají telefonní čísla, mají sex…

4) Jedi Game

Holky oslovují je, čísla si neberou, sex mají pár minut po oslovení.

Ta věc, která odlišuje StreetGame.cz od celého světa.

Úroveň, na kterou se dá dostat jen skrze roky agresivního vystupování z komfortní zóny, proti-systémového chování a následného post-traumatického růstu. Stav, kdy člověk plně prohlédne matrix a nadále už není součástí tohoto světa. Jeho prozření jsou tak pobuřující, že je lidé odmítají poslouchat.

Už to není: „Přečtu si tenhle článek, třeba si z něj něco vezmu,“ ale spíše: „Můj dosavadní život skončil. Naplno žiju streetgame.“

Tyto myšlenky téměř nelze přijmout, dokud nejste na dostatečné úrovni. V článcích se neobjevují, aby nováčky nevyděsily. Můžete si je ale přijít poslechnout, protože jsem jim zasvětil svou přednášku

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: