4 názory žen na vaše harémy – StreetGame.cz
Blondýna a bruneta

4 názory žen na vaše harémy

Každý člověk je trochu jiný a vyhovuje mu trochu něco jiného. Někomu sedí monogamie, někdo v ní vždycky bude strádat. Naštěstí existuje mnoho jiných vztahových typů, které mainstreamová společnost sice zatím příliš nezná, ale už je uplatňuje spousta v randění ostřílenějších jedinců, kteří jsou otevření a rádi se vzdělávají. Zejména se uplatňuje model, kdy si vyberete jednu hlavní přítelkyni a s jejím vědomím občas nezávazně balíte jiné. Nejčastější otázkou bývá: co na to ta holka? Má to čtyři varianty…

1) Chodí jen s muži, kteří mají harém

Tento typ žen není schopen dlouhodobého vztahu s monogamistou a vybírá si vždy muže, kteří spí i s jinými. Nebývá to pouhou otázkou přitažlivosti (sexuální zájem jiných žen potvrzuje vaši kvalitu), ale také skrytým strachem těchto žen z intimity. Například žena v dětství opuštěná nebo ignorovaná svým otcem může cítit silnou chemii jen k mužům, kteří ji také neustále opouštějí a ignorují.
Etika mnohoženství
(Skrytý strach z intimity se od toho jasného liší tím, že pokud má žena otevřený strach z intimity, muže odstrkuje sama. Při skrytém strachu si vybírá muže, kteří odstrkují ji.)

Pro vztah s těmito ženami tedy MUSÍTE mít harém. Někdy si toho samy nejsou vědomy a přemlouvají vás k monogamii, ale opustí vás, jakmile s tím na delší dobu souhlasíte.

V populaci tvoří pouze malé procento. Je možné, že po absolvování intenzivní terapie přeskočí do druhé kategorie:

2) Chodí s monogamisty i polygamisty, je jim to jedno

Tyhle free holky šťastně fungují v sexuálně exkluzivních i v otevřených vztazích. Když mají manipulativní den, mohou za opíchání kámošky zkusit vyžadovat novou kabelku (nebo aspoň čokoládu), doopravdy je to ale příliš netrápí. Intuitivně cítí, že často vyjde líp se o kvalitního chlapa dělit, než mít celého pro sebe nějakého betu. Ale když už se jim alfa samec rozhodne slíbit plnou věrnost, neopustí ho za to.

3) Akceptují polyamorní vztah, ale trápí se v něm

Odkývou vám harém, radši než vás ztratit. Oba ale chcete něco jiného, a tak vždy jeden z vás strádá. Buď vy tím, že spíte jen s ní, nebo ona tím, že spíte i s jinými. Takový vztah může pár let vydržet, bývá ale předurčen k záhubě.

Většinu mužů totiž bude zraňovat, že se jejich láska trápí. I když rozumí evoluční biologii. I když znají etické argumenty pro mnohoženství. Proto mívá zahrnování těchto žen do harémů vysokou emoční daň a je třeba dobře promyslet.

4) Akceptují pouze monogamii

Tyto ženy každého polygamistu odmítnou. Většinou jde o starší, více logické a velice uvědomělé ženy, které neprožívají emoce tak silně a volbu dlouhodobého partnera vnímají jako částečně racionální rozhodnutí.

V populaci jich existuje naprosté minimum. Spousta žen tvrdí nebo si i myslí, že patří do této kategorie, doopravdy ale spadají do kategorie 3. Straší tím, že vás opustí, ve finále toho ale nejsou schopny.

Randěte s nimi jen pokud máte zájem o naprostou monogamii. Teoreticky jim lze také lhát a s jinými ženami spát tajně, to ale bývá náročné.

Co tedy udělat?

  • Pokud máte zájem o mnohoženství, vybírejte si pro vztahy ženy z kategorie 1 nebo 2
  • Dobře rozvažte, zda do harému přijmout ženu z kategorie 3
  • Protože je žen v kategorii 3 nejvíce, ustanovení kvalitního harému trvá déle, než kývnutí na první monogamní vztah

Samozřejmě pokud to neumíte, na polygamii vám nekývne žádné. Ostatně pokud to neumíte fakt hodně, nekývne vám žádná na žádný vztah…

Tento článek představuje jen malinkatou špičku ledovce toho, co lze o vztazích vědět. A jedna věc vědět, druhá teprve UMĚT… 28. 5. pořádáme Výcvik rande, spojení a vztahů, kde budeme 6 hodin trénovat vše, co potřebujete k vyvolání důvěry, nalezení přítelkyně, udržení dlouhodobého vztahu a případně i použití jiných etických Vztahových stylů (přítelkyně s vámi balí holky do trojky, hlavní přítelkyně a nezávazný sex bokem, více přítelkyň naráz…). Ve StreetGame.cz neučíme nevěru.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

1 komentář
Doctor Dolan napsal 23.7.2022

„Buttersi, slyšeli jsme že máš novou přítelkyni.“

„Ale tati, já mám spousty holek! Sally Darsová je jen moje vrchní ku*va.“

Komentáře jsou uzavřeny