4 druhů vztahů, a nejčastější chyby v nich – StreetGame.cz
Antické sloupoví

4 druhů vztahů, a nejčastější chyby v nich

Vztahy s ženami můžeme rozdělit na několik nejčastějších kategorií. V každé z nich muži typicky dělají jinou velkou chybu.

1) Znáte holku, se kterou chodíte ven, držíte se za ruce, povídáte si, ale nespíte s ní. Pak máte kamarádku. Nejčastějším omylem bývá tento druh vztahu špatně rozpoznat – tedy myslet si, že je to vaše přítelkyně, i když s ní nespíte.

2) Pokud si to s ženou jednou za čas nezávazně rozdáte, a o zbytek se nestaráte, máte kamarádku na sex. Vztah, který pojí přitažlivost a zábava bez vážných problémů. Krokem vedle číslo jedna bývá začít se v takovém vztahu nimrat, žárlit a hledat problémy. Připravit ho o původní nezávaznost a radost.

3) Zachováváte ženě věrnost a ona vám také. Udržujete tedy exkluzivní vztah. Vedle přitažlivosti vás pojí hlubší spojení. Hlavní chybou je začít se na přítelkyni příliš fixovat, zaměnit ji za smysl svého života, zanedbávat přátele a koníčky… To dívku samotnou postupně odpudí od vás.

4) Udržujete-li si zároveň několik žen, které jsou vám věrné a ví o sobě, založili jste harém. Největší potíží v oblasti harémů je, že v ně muži nevěří. Limitující přesvědčení jím brání představit si sebe sama v takové pozici.

Přitom uvnitř každého muže to je. Skrytý vůdcovský potenciál, který čeká na správný spouštěč.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: