4 chlapíci, kterým jsme přebrali přítelkyni přímo před očima – StreetGame.cz
Zlomený chlapík

4 chlapíci, kterým jsme přebrali přítelkyni přímo před očima

Když někomu oslovíte jeho přítelkyni, před celou ulicí se s vámi začne bít? Jen bujné představy lidí, kteří to nikdy nezkusili. Doopravdy obyčejný beta nemá šanci proti trénovanému streetaři. Vůbec nebude vědět, co se děje. Co je pro vás minuta, on vnímá jako sekundu.

Když řeknu, že lze sbalit holku přímo před jejím přítelem, lidé mě někdy neberou smrtelně vážně. Málokdo chápe, že je to něco, co má hned teď jít ven zkusit. Všechno se většinou změní, teprve když mě žák vidí svést cizí holku na kurzu. Abych podobný zážitek aspoň trochu zprostředkoval i vám, popíšu vám několik souvisejících zážitků z našich deníků na fóru.

První je můj vlastní:

Včera na kurzu jsem oslovil holku s přítelem. „Ahoj, vypadáš hezky. To je tvůj brácha?“ On na to: „Ne, my spolu chodíme.“ Vypadal zmateně a říkal nějaké blbosti, kterým jsem se smál. Chtěl ukázat klid tím, že si vzal mobil a sám mi nabídl číslo holky. „Počkej, nech toho, vždyť já jí ještě neznám, ještě nevím, jestli chci číslo,“ zareagoval jsem. Kluk si všiml, že ho zdálky sledují mí tři parťáci, a šel se jich zeptat, co se to děje. Mezitím jsem holce dal nějaké udičky, vzal si číslo a přímo před ním jí objal.

Druhý zážitek mi vyprávěl Honza:

„To je tvůj brácha??“
„Ne,“ na to kluk.
„Jo!“ na to holka.
Kluk jen sklopil oči a smiřoval se s novou realitou, že už je zase sám.

Ejdems666 s přítelem nebojoval a místo toho ho využil:

Pravá zábava přišla až pochvíli. Plný odhodlání dostát svému zakrněnému baličskému „já“, jsem nahradil parťáka Toma a šel místo něj oslovit mladý pár. Po přímém oslovení a představení se mi naskytla nebývalá příležitost, holka neuměla ani slovo česky, nebo anglicky, za to její přítel čech, věděl přesně co jí říkám. A tak jsem jí balil v češtině a její přítel to pro mě velice ochotně překládal. Na konec jsem jí trochu uspěchaně objal a vrátil se k vysmátému Princovi.

Čtvrtý příběh je od Hitcheze:

Balím si takhle holku a v každé druhé větě zmiňuje, že má přítele. Toho stále přehlížím, buduji spojení a nakonec si měníme čísla. Za 10 minut mi přijde SMS, že se chce sejít. Na místo přicházím a vidím ji s přítelem. Okamžitě rozjedu přesilovou hru (,,To je hezké, vy dva vypadáte jako sourozenci,“ atd.). Byl to totální beta a samotnému mi ho bylo občas líto. Stál, nevěděl, co říct, a přítelkyně mu vlhla před očima. Řekl jsem si, že takhle musím balit častěji. Hlavně pro trénink, abych jednou mohl dosáhnout mistrovské úrovně. Příštích pár dní jsem se věnoval těmto setům – holky s klukem – až nakonec se stalo až nemožné.

V klidu si svádím před klukem, který je v dobré kondici a jako typický beta taky nevypadal. Udělal jsem se větším a snažil zabrat, co nejvíce prostoru (vše začíná u řeči těla), a hlas změnil na pomalý, hluboký a smyslný, který používám jako předstupeň polibkům. Cítil jsem se jako větší alfasamec a tak i předpokládal úspěch a šel pro polibek, ta situace mi přišla vhodná. Holka mi ho nadšeně opětovala…

 
Jak vidíte, pokud holka zkysne s nějakým ňoumou, je naší morální povinností vysvobodit jí! Sbalte mu holku před očima, třeba ho to konečně donutí zamyslet se a začít dělat streetgame.

Proto jděte a víc než kdy jindy oslovujte i zadané páry! Když nám své příběhy budete posílat, brzy budeme moci vydat druhý díl tohoto článku.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Majkl napsal 13.1.2018

To možná někdo může zkusit na mojí holku😂 Jen totální hňup prihlizi! Chlap jedná!!!

Odpovědět
    Princ napsal 3.4.2020

    Oni to na vaši holku zkouší, akorát většinou tajně. Jen ten nejférovější chlap to udělá před vámi.

    Odpovědět
Odešlete odpověď