4 bláznivé teorie nováčků o ženách, které nejsou pravda – StreetGame.cz
Pár neví, co dělá

4 bláznivé teorie nováčků o ženách, které nejsou pravda

Že by se lidé sebejistě nevyjadřovali k věcem, kterým vůbec nerozumí? Naštěstí pro ně existuje Dunning-Krůgerův efekt! Anglická wiki ho popisuje jako „Neschopnost neschopných lidí rozpoznat svou neschopnost“, a je to fenomén, který opravňuje každého nováčka obšťastňovat ostatní svými šílenými teoriemi, „co by se určitě stalo, kdybych náhodou poprvé šel na street!“

(Mimochodem možná ani nejde o Dunning-Kruger effect, jen o fakt, že lidé, kteří nebalí holky, nemají dostatek vstupních informací a myslí si, že realita vypadá jako ve filmech, které nakoukali.)

1) Když oslovím holku s klukem po boku, zbije mě

Balit jen osamocené dívky, strávíte 2x víc času hledáním, a nakonec to ani nebude takové sranda. Mám pro vás ale dobrou zprávu: lidé jsou hodnější, než si myslíte. Pokud oslovíte holku, která jde po ulici s jiným mužem, nikdo se s vámi uprostřed města za bílého dne nezačne prát.

Dost možná to nebude její přítel, ale kamarád, spolupracovník nebo jiný streetař. Stačí být přátelský a zjistit situaci. (Jak hrát celé skupinky, skamarádit si ostatní, izolovat holku od kamarádek… budeme do detailu trénovat na Výcviku Klubů).

I pokud půjde o jejího partnera, zřejmě udělá jednu z těchto 8 věcí, rozhodně vás hned nenapadne.

A nakonec, chtěli byste radši svobodný život, ve kterém by párkrát došlo ke konfliktu, nebo raději život plný preventivního strachování?

2) Když řeknu: „Pojď si zašukat,“ dostanu facku

Ono by to stačilo párkrát zkusit… Některé holky upřímně podanou nabídku sexu odkývou, některé se s vámi dají do řeči, některé jen projdou… Ale facky jsem vážně nezažil. A že už jsem při nerozvážných mladických experimentech zkusil i horší věci…

Soustřeďte se na šíření dobra, ale pokud se vám něco trochu vymkne, nebojte se hned facek. Dějí se jen ve filmech.

Nečekejte ani žádné velké překvapení. Lidé jsou dnes otrlí, nabídka sexu těžko s někým pohne.

3) Kdybych oslovil holku v tramvaji, každý by se díval

Doopravdy můžete oslovit jednu, dostat odmítnutí a rovnou jít za jinou – zjistíte, že si ani nevšimla. Když oslovíte holku v tramvaji, všichni kdo nejsou zabraní do mobilu budou leda předpokládat, že se už znáte. A když ne, podívají se na pár vteřin, pak zase sklopí hlavu a budou dál myslet na vlastní život.

No a i kdyby někdo zaujatě poslouchal každé vaše slovo, leda by vám to jako větší výstup z komfortní zóny posunulo hru.

4) Po sexu bude žena očekávat vztah

Záleží, jaké signály na ni vysíláte. Obecně se ale dá říct, že holky nejsou hloupé, sex bez následků milují a rozhodně jim nebude vadit, když si budou moct zapíchat a dál to neřešit. Jako začátečníci se nemusíte obávat, že by s vámi každá holka chtěla chodit.

Zahoďte obavy

Co nejhoršího se může stát? I kdyby se fantaskní teorie začátečníků vyplnily, pořád nic strašného…

Články StreetGame.cz jsou založené na praxi. Nejde o žádný „střet názorů“. Jen o střet toho, že jedni to zkusili (znají pravdu) a druzí to nezkusili (vymýšlí bláznivé teorie).

Stav věcí je naštěstí lepší, než si zřejmě myslíte. Balení holek je obrovská zábava, kterou pro rozveselení doporučuji každý den. Strach má velké oči a hypotézy o tom, co zlého se může stát, vyvěrají z nervozity lidí, kteří to ještě nezkusili.

A pokud chcete taky konečně pořádně rozjet streetgame tam venku v praxi, přijďte mezi nás tuto sobotu na přednášku 10 nejrychlejších triků, jak překonat strach z oslovení.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Matus napsal 6.4.2019

Podla mna toto nefunguje vsade rovnako. Skusal niekto z autorov tohto blogu povedat na Slovensku babe: Pod zi zasukat? …a fungovalo to? Pochybujem :D

Odpovědět
    Pardál napsal 31.5.2019

    Tak proč to nezkusíš? Kritizovat umí každej. Běž ven a udělej si názor 🙂

    Odpovědět
Odešlete odpověď