3 věci horší než nevědomý beta samec – StreetGame.cz
Temnota

3 věci horší než nevědomý beta samec

Možná jste si doteď mysleli, že být obyčejným beta samcem je ta nejhorší věc na světě. Malé sebevědomí, žádné holky, samota na stará kolena, výmaz z genofondu lidstva… Doopravdy ale existují přesně tři ještě horší věci.

Upozornění: abyste článek plně pochopili, potřebujete znát: Jak vypadá typický beta

Proč nevědomí beta samci nejsou tak hrozní

Většina beta samců žije tak, jak žije, jen protože neví o ničem lepším. Nikdo jim neřekl, že existuje více než počítačové hry, kroužek programování a zbožňování jedné průměrné holky po deset let.

Po dosažení stého levelu ve World of Warcraft se na obrazovce nenapsalo: „Existuje cesta ven. Ať jsi na tom právě teď jakkoli, můžeš se transformovat. Stát se sebejistým alfa samcem. Muži tě budou obdivovat a ženy přímo milovat. Vstaň od toho počítače a jdi trénovat komunikaci!“

Zkrátka na pravdu ještě nenarazili. Jakmile se to stane, mnoho nevědomých beta samců otevře oči a začne se svým životem něco dělat. Existují horší lidé, než oni:

1) „Dobrovolně v matrixu“

Tito lidé pravdu slyšeli. V koutku duše si uvědomili, že je to pravda. A nejraději by na to všechno zapomněli.

Přemýšlejí: „Pokud cesta ven existuje, znamená to, že za mé neúspěchy nemůže vzhled, rodiče, nedostatek peněz, náhoda, smůla… Můžu za to všechno jen já sám… Už se nemám na co vymlouvat… Jenže já se chci na něco vymlouvat!“

Chtějí zpátky svou sladkou lež o tom, že oni za své neúspěchy nemůžou. Když se jim to pokusíte vyvrátit, nastoupí se slepým fanatismem podobným jehovistům. Udělají cokoli, aby si nemuseli přiznat pravdu. „Já holky mít nemůžu, a musím se s tím prostě nějak smířit,“ zastávají. Holek by přitom mohli mít, kolik by chtěli, kdyby přestali být pohodlní. Místo her streetgame, místo facebooku clubgame, místo mobilu rande a místo seriálů posilovna… To ale dělat nebudou, radši pravdu popřou.

2) „O svádění fantazíruju u piva“

Takové případy o hře ví už dlouho. Často se dokonce považují za odborníky. Rádi si přečtou knížku, prodiskutují věc na fóru nebo s vámi zajdou na pivo. Nikdy ale nepůjdou na streetgame.

„Ještě nikdy jsem žádnou holku na ulici neoslovil,“ řekl mi jednou žák.
„Počkat, jak dlouho už o svádění víš?“ zeptal jsem se.
„Čtyři roky.“

Byla to jedna z nejsmutnějších věcí, jaké jsem kdy slyšel. Tomu říkat spláchnout pořádný kus života do záchodu. Nejradši bych s ním zatřásl, dal mu facku a u toho křičel: „Co to s tebou proboha je? Už se konečně prober!“

Nikdo nikdy neřekl, že by to šlo bez tvrdého tréninku. Jenže tihle lidé mají úžasnou schopnost pokaždé se od tohoto faktu rozptýlit. Kdykoli slyší „Den za dnem oslovujte holky, plánujte si rande…,“ nějak to přeskočí a soustředí se jen na zbytek. Studují teorii, ale berou ji jako vzdálený pohádkový svět, o kterém si jenom čtou.

Doopravdy články bez pravidelné praxe ani nelze plně pochopit. Když mi někdo řekne, že ví o streetgame a nedělá streetgame, končí všechny úsměvy. Je třeba něco hluboce změnit.

3) Odpadlíci

Lidé, kteří poznali pravdu a chvíli v ní dokonce žili, ale přesto se jí zřekli. Dělali streetgame týdny nebo měsíce, narazili ale na to, co už dávno píši v mnoha článcích: transformovat se ve skvělého baliče chce spoustu každodenní dřiny. Dostali prvních 500 odmítnutí a už si řekli, že oni asi alfa samci s hojností žen nikdy nebudou.

Viděli sice progres, nebylo to ale to, co čekali. Mysleli si, že budou oslovovat holky měsíc, a už budou kmitat mezi vztahem snů a pravidelnými švédskými trojkami.

„Odmítlo mě sto holek, asi na to nejsem,“ tvrdí. 100 oslovení může stačit někomu, kdo přišel do komunity už jako oblíbený píchač. Pokud je ale někdo sociofobický autistický slaboch, který se bojí zajít nakoupit, neudrží dvacet vteřin konverzace a neudělá klik, jako jsem kdysi býval já, často potřebuje tisíce oslovení.

Zlatí beta samci, kteří o hře zatím jenom nevědí… Odpadlíci, kteří to vzdali, představují nejsmutnější a nejtoxičtější lidi vůbec. Jste tím, kým se obklopujete, a tak doporučuji úplně se jim vyhnout.

Nevědomému beta samci často stačí ukázat náš web. Z teoretika udělá praktika jeden živý kurz. Pokud ale člověk zažil streetgame po několik měsíců, a přesto přestal, zbývá se mu jen stranit.

Vždycky lze pomoct klukovi, který si moc nevěří, je nervózní, neví jak funguje přitažlivost, dopadne u žen vždycky jen jako kamarád… Pokud ale někdo nemá vůli pravidelně čelit strachu a lenosti, to je ten opravdový ztracený případ.

Jakmile o hře víte, získáváte za svůj život plnou zodpovědnost. Horší než jen nevědět tedy je vědět a popírat to, vědět a nic nedělat, vědět a přestat.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
sweettom napsal 27.11.2016

1, som sa bohužial nasiel

Odpovědět
Odešlete odpověď