3 nejlepší suplementy proti hysterii, obezitě a PMS pro vaše přítelkyně – StreetGame.cz
Milující pár si dává suplementy

3 nejlepší suplementy proti hysterii, obezitě a PMS pro vaše přítelkyně

Nějakou dobu po tom, co začnete s biohackingem, si okolí všimne vašich nových supermanských schopností. „Jaktože najednou má tolik energie, zvedl pracovní výkon o polovinu, a ještě mu zmizelo akné?“ začnou se ptát. A protože lékaři tohle neumí, stanete se léčitelem svého sociálního kruhu vy. Každý bude chtít lepší spánek, více síly, kreativní nápady… Tady proto jsou nejlepší biohacky, kterými můžete pomoct svým přítelkyním.

Co takovou běžnou ženu (případně vás na ní) trápí, v porovnání s muži?

 1. problém s nabíráním váhy, který u žen často souvisí s hypofunkcí štítné žlázy
 2. premenstruační syndrom, který roztomilé koťátko promění na démonickou kurvu z pekla
 3. plačtivá, bolestivá menstruace
 4. teatrální změny nálad celkově
 5. zima z otevřeného okna, i když vám je příjemně

Co s tím?

1) Kelp

Jednou z věcí, po které sáhne každý kulturista, aby se zbavil posledních gramů tuku před soutěží, jsou hormony T3 a T4. Ty se v těle vyskytují i přirozeně, jen v menším množstvím – vyrábí je štítná žláza. Pokud se její funkce zhorší, například v důsledku nedostatku minerálů, chronického stresu nebo autoimunitního onemocnění, ženě ubude energie a začne se potýkat s nárůstem váhy, i když nebude jíst mnoho. Dávat si neustále pozor na každou kalorii pak vede k dalšímu stresu a hysterii…

Mořské chaluhy, jako je kelp, obsahují množství jódu a dalších minerálů, které jinak nenaleznete v žádné jiné suchozemské rostlině. Krom toho pomáhají s diabetem, zlepšují prokrvení (přítelkyně si více užije sex), snižují zánětlivost, a pro to všechno mohou celkově prodloužit život.

Kupte přítelkyni extrakt k výročí místo kabelky, nebo jí průběžně cpěte řasy do každého salátu, polévky, omáčky…

2) Ashwagandha

 • zvyšuje hladinu testosteronu – tím zvedá i chuť přítelkyně na sex
 • snižuje stres – bojuje tak s hysterií
 • léčí vysoký tlak a zlepšuje prokrvení, díky čemuž také může zlepšit požitek ze sexu
 • zvyšuje sílu a vytrvalost (když je přítelkyně nahoře)
 • obsahuje skvěle dostupné železo, kterého mají menstruující ženy typicky nedostatek
 • snižuje bolest, což se znova hodí zejména v prvních dnech menstruace
 • také zvyšuje hormony štítné žlázy a tím vším potírá obezitu

Obecně když v legraci píšu o „hysterii“, pomohou na ni i ty samé uklidňující suplementy, které by pro snížení stresu bral i muž, a které doporučuji úzkostným studentům na kurzech.

3) Zázvor

Přírodní ibuprofen (který ale neotevírá střevní spoje, jako pravý ibuprofen) pro snižování bolesti a zánětu, který navíc věčně prochladlou přítelkyni spolehlivě zahřeje. Zázvor také může mírně energetizovat. Toto selektivní antibiotikum posilující imunitu se navíc zvlášť hodí každému svůdníkovi, věčně ohroženého pohlavními chorobami.

Pro maximální účinky kořen zázvoru dobře nakrájejte, a pak chvíli povařte – získáte tak více, než pouhým zalitím horkou vodou.

Zdravý životní styl nepřelstíte…

Jenže vysvětlovat přítelkyni, že má den začít ledovou sprchou a meditací při východu slunce, několikrát týdně cvičit, 90 minut před spaním vypínat mobil… se může setkat s neúspěchem.

Kelp, ashwagandha a zázvor zvýší houževnatost a odolnost vůči stresu, dodají energii a otevřou holce větší okno pro další osobní rozvoj. Například jí vše bolí, nemá sílu, nechce se hýbat -> kelp rozproudí T3, ashwagandha TST, zázvor sníží inflamaci -> najednou má přirozenou chuť k pohybu -> pohyb jí zdraví zvedne ještě více, najednou je z otužování výzva a zábava -> otužování jí dodá ještě více sil začít s … atd.

Krom suplementů se samozřejmě dá rovnou začít s jakoukoli zdravou aktivitou, a vzniklou energii investovat zase dále.

Pokud vás více zajímá skvělý sex, bude o něm přednáška, ale pouze pro pokročilejší žáky, kteří už alespoň 1 živou akci absolvovali.

A jestli mám před tím zveřejnit ještě pár biohackerských textů zdarma tady na webu, lajkněte prosím tento článek na facebooku, ať se k němu dostane každá žena se zájmem o osobní rozvoj, každý milující partner.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Doctor Dolan napsal 19.9.2019

Ehm, holky nemají problém kluka při první příležitost odkopnout a vyměnit za lepšího.
Pokus se mi v životě něco po*ere (přijdu o práci, budu mít depresivní období, kvůli úrazu nebudu moci sportovat a tím pádem se zhorší kondička i postava), mám 90% šanci že mne holka prostě jen tak odkopne, protože už nebudu dost atraktivní alfa. Rozhodně by mi žádná holka nepomáhala se s problémy vypořádat.

Proč by já neměl udělat to samé holce, když přibere? Jako sorry, přibralas, už nejsi atraktivní, tak táhni, našel jsem hezčí, štíhlejší, míň náladovou tak táhni.
Na co bych jí ještě měl pomáhat řešit její problémy když ona sama s nimi očividně odmítá cokoliv dělat?
(Ještě jsem neviděl tlusťošku co by na sobě začala makat, většina jen bulí že chlapi jsou povrchni a mají ji mít rádi takovou jaká je :D )

Odpovědět
Kvjat_RB napsal 19.9.2019

Princi, děkuji za zmínění zázvoru. Sám ho jím a okolí se diví, co to dělám, že mě odveze rychlá apod. Jaký je rozdíl jíst kořen zázvoru, který jenom umyji s kořenem zázvoru, který si nakrájím a uvařím? Děkuji.

Odpovědět
  Princ napsal 23.9.2019

  Kvjate jíst zázvor bude zřejmě ještě silnější, než dělat z něj vývar, akorát to pro kde koho nevypadá tak chutně.

  Odpovědět
Odešlete odpověď