3 nejčastější chyby začátečníků – StreetGame.cz
Rostoucí nováčci

3 nejčastější chyby začátečníků

Kurz za kurzem, nezkušení svůdníci dělají v balení holek na ulici často ty samé chyby.

1. Pronesou oslovení a utečou

Někdy ani já sám nepoznám, že se o něco pokusili. Žena jde svižným krokem, oni projdou kolem ní a zamumlají: „Vypadáš dobře“ anebo „Co koupit kamarádce k narozeninám?“. Jako kdyby hodili granát a utíkali pryč.

Oslovení v sobě musí nést silný nonverbální signál, že se má zastavit. Dejte najevo, že jí chcete stopnout a mluvit s ní, ne na ni pokřikovat nebo jí něco říct za letu, jako se zdraví dva projíždějící autobusáci.

Oslovte jí z dostatečné dálky, zastavte se před ní a pokračujte sebejistě v řeči, i kdyby se zdálo, že odchází. To je Management pozornosti – zaspamujete její hlavu tolika požadavky, že server spadne. Kompletně tedy zapomene, co měla původně v plánu. Nový plán jste vy.

2. Zapomenou budovat přitažlivost

Začátečníci se často tolik soustředí na to, aby si s holkou pokecali, že úplně zapomenou budovat přitažlivost.

Není cílem udržovat konverzaci. Cílem je sbalit jí, a na to mluvit nepotřebujete.

Jak popisuji v nedávném reportu, někdy jen tak stojíme a díváme se na sebe. Jindy lidé tančí. Mrkají na sebe přes místnost…

Co se týče řeči, je důležité jen to, jakým hlasem mluvíte. O čem mluvíte, a jestli vůbec, je celkem jedno.

Nikdy nedělejte z udržení konverzace cíl. Vždy se sami sebe ptejte: „Co jsem udělal, abych vybudoval přitažlivost?“

3. Nemají co říct, a sami odejdou

A tento bod souvisí s předchozími… V mylném přesvědčení, že udržet konverzaci je důležité, nováčka vyděsí pár vteřin ticha natolik, aby tam holku přes všechen její zájem nechal.

Svádění není mluvení. Svádění je svádění, mluvení je na nic.

Existuje spoustu druhů ticha. Trapné ticho, napínavé ticho, romantické vzájemné ticho… Který druh ticha vyprodukujete záleží jen na tom, jak ho sami vnímáte. Pokud ženě přiložíte prst na ústa a pak se jí sebejistě díváte do očí, vyzní to úplně jinak, než když vám s vykulenýma očima dojdou slova.

Vždy přitom stačí připravit si pár malých témat, která můžete použít kdykoli. „Už tě takhle někdy někdo oslovil?“ mapuju rád situaci v Čr. „Jsem tu jen na den, doopravdy jsem z … A ty, jsi odsud?“ dělám ze sebe nedostupné zboží. „Zpomal, vždyť tě ještě vůbec neznám! Co děláš ze všeho nejraději?“ nechávám jí snažit se…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: