3 konverzační skripty, které ničí přitažlivost – StreetGame.cz
Holka na síti v Dubai

3 konverzační skripty, které ničí přitažlivost

Někdy muže učím algoritmy pro budování přitažlivosti. Věci, které když řeknete nebo uděláte ve správném pořadí, zájem ženy o vás vzroste. Existuje ale i jejich opak. Konverzační vzorce, které ženy rychle odradí. Tento článek je popisuje, abyste se jim mohli vyhnout, případně použít jako „rozchodové fráze“, pokud se nějaké holky chcete zbavit.

Vy: něco odvážného
Ona: co?
Vy: ale nic…

I beta samci občas mívají světlé chvilky, kdy pronesou něco odvážného. Ženy je přeslechnou a zeptají se: „Cože?“ V tu chvíli si to bety rozmyslí: „Ale nic, ale nic…“

Každý občas změní názor, ale popírat, co jste řekli, už po pár vteřinách a jen ze strachu, co by tomu holka řekla, způsobí extrémní pokles zájmu. Pokud například chcete zkazit oslovení:

„Čau, jsi sexy.“
„Cože?“
„A-a-ale n-nic, k-kudy se o-o-odsud jde na-na na-na-nádraží?“

A pokud chcete odradit přítelkyni, řekněte tiše: „Co dnes místo kupování make upu jít na Rammstein?“
„Cože?“
„Ale nic lásko…“

Tento skript má jedno zlé dvojče, které na budování přitažlivosti funguje perfektně. Zmíněné obvyklé beta situaci se ale vždy vyhněte.

Ona: něco
Vy: já taky!

Dobrý hráč se obvykle bude soustředit na vybudování přitažlivosti nebo logistiku. Neohrabaný začátečník se bude snažit „udržet konverzaci“ nebo holku přesvědčit, že spolu mají něco společného.

„Mám celkem rád psy.“
„To já taky! Miluju psy! To znamená, že jsme si souzení!“

Bez dostatečné přitažlivosti je tohle pouze cestou do friendzone. Dostanete možnost kupovat jí dárky, dělat jí taxi, lajkovat fotky… ale určitě se s vámi nevyspí. Už i přesný opak tohohle skriptu funguje lépe:

„Miluju pejsky!“ řekne holka.
Kamenně se jí podíváte do očí: „Nesnáším psy.“ Několik vteřin se na ni dominantně díváte a necháváte ji si to sežrat. Pak se srdečně zasmějete: „Dělám si legraci.“

Tím, že si dovolíte s holkou nesouhlasit, vykročíte ze zástupu falešných beta samců, kteří by jí podlézavě odkývali cokoli. Vše, co uděláte, pak díky tomu bude působit autentičtěji. Když vše podáte dostatečně autoritativně, okamžitě vytvoříte nálož přitažlivosti.

Ona: něco
Vy: to JÁ zase něco jiného

Neznámou holku na ulici nebo v klubu vůbec nezajímá, jak to máte vy. Stočit každou konverzaci na sebe je známkou nízké sociální inteligence a tedy celkově nízké hodnoty. Vše navíc nese riziko, že se začnete chlubit (další zabiják přitažlivosti).

„Právě jsem se vrátila z Chorvatska.“
„To JÁ byl nedávno v Egyptě!“

Takhle opravdu ne… Raději využijte, že vám holka něco říká, a nechte ji, ať se o vás snaží ještě více:

„Právě jsem se vrátil z Chorvatska.“
„Super! Co nejbláznivějšího jsi tam zažila?“

Zachovejte si trochu tajemnosti a držte konverzaci spíše na ženě, abyste ji přiměli dostatečně investovat.

Teď víte, co nedělat

Nahraďte nefunkční skripty něčím, co přitažlivost opravdu vybuduje! V nové knížce Přitažlivost najdete celkem 13 detailně vysvětlených skriptů pro budování přitažlivosti i s více než 70 příklady pro okamžité použití. Co je ale nejdůležitější, pochopíte na nich ještě lépe přitažlivý mindset a také se podle schémat naučíte vytvářet vlastní autentické „hlášky“ pro větší přitažlivost a shlukovat je i do logických sekvencí, takže vám nikdy nikdy „nedojdou slova“. To může stát za to, co myslíte?

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Kaja napsal 3.9.2018

Ahoj muzu se zeptat? To jak mam pronest neco odvazneho. Je to spis idealni jednou za cas nebo muzu furt?

Odpovědět
Princ napsal 3.9.2018

No asi záleží, co odvážného si představuješ :D Je to hodně široký termín.

Když vycházíš ze správných principů (šíření dobra, nezávislost na okolí, dávání, síla reality, spolupráce), můžeš říkat, kde co…

Záleží i na náladě a herním stylu.

Odpovědět
Kaja napsal 5.9.2018

Myslím konkrétně ten první odstavec. Je vhodný to říct jen jednou ya čas, abych ji ukazal ze nepodlejzam nebo pořad-myslel jsem ze to by taky nebylo vhodny.

Odpovědět
Oskar napsal 23.5.2019

– Mám ráda psy.
– Hm, já mám radši kuřecí…

Odpovědět
    Robi napsal 5.6.2020

    -Mám ráda psy.
    -Ráda pečný nebo smaženy? :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď