3 důvody, proč ženy mají sex (ne to, co si myslíte) – StreetGame.cz
Na pláži nahoře bez

3 důvody, proč ženy mají sex (ne to, co si myslíte)

Chcete sex se spoustou krásných žen? Pak by bylo dobré začít od toho, proč s vámi můžou chtít sex ony.

1) Nadrženost

Tak ať to máme z krku… Ženské vzrušení představuje zřejmě první důvod, který vás napadne, jasný a ne příliš zajímavý.

Pokud ženu budete přitahovat (skrze charisma, sebevědomí, vysoké postavení, dobrou náladu, zájem jiných žen…) a vzrušíte ji (doteky, sexuální pohled, přenos vaší vlastní nadrženosti…), bude se s vámi chtít vyspat.

Co si z toho může vzít streetař-začátečník? Minimálně to, že by se neměl snažit povídat si s holkou 20 minut uprostřed ulice, ale místo toho komunikaci někam směřovat: budovat přitažlivost, přesouvat se a stupňovat doteky.

Nicméně ženy bývají nadržené skoro pořád (mnohem více, než průměrný muž), a neznamená to, že by celý den spaly s kýmkoli. Vysvětlení najdete u bodu tři. Teď ale ke dvojce:

2) Společenské postavení

Žena se s vámi vyspí také, pokud bude cítit, že jí tím vzroste společenský status. Například když věří, že:

 • jste mnohem více cool než ona
 • sex s vámi si musela tvrdě zasloužit (dávali jste jí udičky, testovali ji…)
 • spát s vámi je něco, čím se může pochlubit kamarádkům a kamarádům (např. jste rocková hvězda nebo působíte jako někdo hodně populární)
 • sexem získá vaši blízkost a uznání (pokud ji předtím dokážete přimět, aby po něm toužila)

Celou hru musíte nastavit tak, aby každý posun (když ji oslovíte, když si berete číslo, když ji políbíte) žena vnímala jako svou výhru. Jako něco limitovaného, čeho je nedostatek, ona to dostala tak tak, a jen za odměnu.

„Kolik ti vůbec je?“ přeruším náhle pozitivní, rozesmátou konverzaci, a podezřívavě si ji prohlédnu.
„Osmnáct, za tři dny devatenáct,“ začne to žehlit.
„Uf, dobře, tak mi dej číslo,“ říkám tónem, jako by mě přemluvila.

Když si beru kontakt od holky před její kamarádkou nebo rodičem, vypadá to třeba takto:

„Dej mi číslo,“ podávám jí mobil. „Anebo ne!“ beru si ho zpátky. „Řekni mi nejdříve, je to bezpečné?“ otáčím se na společnost holky.
„Ale jo, proč by ne, klidně si ho vem!“
„No dobře,“ podávám telefon holce.

Pokud má žena pocit, že sexem s vámi vyhrává, nemusíte být kdovíjak přitažliví, a stejně se s vámi vyspí. Hezky se to ukazuje třeba v případech, kdys vámi už spaly všechny její kamarádky, ona ještě ne, tak se v partě cítí hloupě, a vyspí se s vámi, aby do kolektivu zase zapadla.

Proč mají ženy sex - nadrženost, postavení, nuda

3) Nuda

Nejčastějším důvodem, proč ženy mají sex ale je, když nemají co na práci.

Pokud třeba absolvujete rande, na kterém si totálně nemáte co říct (např. vám je 40 a jí 15), vyspat se spolu představuje jediné řešení. A naopak, někdy cestou do postele zjistíte, že si skvěle rozumíte, a pak si místo píchání někde na lavičce povídáte o literatuře. Proto se nejlépe balí cizinky, se kterými neznáte žádnou společnou řeč. Na druhém místě alespoň o 15 let mladší/starší holky.

Spousta žen vidí sex jako tu nejmenší věc na světě, a když mají jistotu, že se to nikdo nedoví, rády pícháním zabijou nudu.

Pokud v jednu ráno skončíte u holky doma, nemusíte se jí líbit, a stejně to nakonec nejspíše skončí sexem, protože nic lepšího na práci mít nebudete. Proto logistika (schopnost řešit problémy, přesouvat se na místo sexu a proměňovat zájem ve výsledky) vždycky předčí přitažlivost. Proto i mistr přitažlivosti může být panic, pokud neovládne logistiku.

Holky jsou nadržené skoro pořád, reálně ale spí s mistry logistiky.

Z toho důvodu jsme o logistice uspořádali celý příští Výcvik. 6 hodin v kuse tam budeme drilovat, jak ženu hladce dostat z ulice na rande, jak ji dostat do auta, jak ji vzít domů, jak se plynule dostat k ní… Pokud ovládnete toto, pro sex už bude stačit jakýkoli maličký důvod.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Kaja napsal 9.10.2018

3) A to by se vyspali i s totalnim betou ?????

Odpovědět
  Princ napsal 10.10.2018

  Zkrátka pokud muž maximalizovat šance na sex, měl by maximalizovat přitažlivost (nebýt beta) i logistiku (umět se dostat do situací, kdy k sexu typicky dochází). Cokoli jiného není optimální a šance klesá.

  I beta může mít dost sexu, pokud skvěle ovládne logistiku. Nicméně dokážu si představit, že totální beta by se například sexu vyhýbal ze strachu, nevěřil by, že je to možné, nepochopil by ani silné signály, z nervozity by mu nestál, kvůli nízké nadrženosti by se místo sexu radši mazlil…

  To jsou ostatně nejčastější důvody, proč někdo nemá sex. Ne že by holky nechtěly, ale kvůli sebesabotáži (nebo špatné logistice).

  Odpovědět
Kaja napsal 11.10.2018

Achjo. Mam v tom bordel. Jednou se ženy vyspí s kazdym jednou jsou velmi narocne na vyber protoze 10 mesicu tehotenstvi… :OOOO

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 12.10.2018

Kdo chce psa bít… teda ženu klátit, místo si vždy najde.

Slýchával jsem, že když na to dva vlítnou moc brzo, tak z toho dobrý vztah nebude, ale předpokládám že to jsou kecy a výmluvy. Ostatně když od baby slyším „musíme se víc poznat“ „jsi pro mne ještě cizinec“ „nechci to uspěchat“ beru to jako odmítnutí a couvám. Jedna taková „čekatelka“ byla pak nas*aná, že jsem během „poznávání“ ojel jinou přístupnější. (S kolika chlapy šu*ala mezitím ona se samozřejmě nepochlubila.)
To někteří chlapi fakt ženským žerou, že sex jsou nějaké zásnuby a jakmile to tam strčí, tak z toho automaticky bude něco víc? (nebo holky co si myslí že si je chceš vzít po malém projevu zájmu)

Sic nejsem kdovíjak úspěšný v „přesvědčování žen aby se se mnou vyspaly“, ale moc nepobírám proč holky automaticky předpokládají že po odmítnutí za nimi budu ještě půl roku dolízat a škemrat o sex a nedej bože kluky, kteří na to přistoupí.

Nechápu proč ženy tolik melou o tom že chtějí muže který bude mít oči jen pro ně, ale vlhnou, když zjistí že máš v hledáčku i jiné a když se s tebou nevyspí ony, udělá to jiná.

Odpovědět
Odešlete odpověď