2 způsoby, jak ženě vzít její odmítnutí – StreetGame.cz
Bruneta na baru

2 způsoby, jak ženě vzít její odmítnutí

Ženy milují seznamování a sex. Zároveň si ale strašně rády zvyšují ego odmítáním mužů. Když jdou do klubu, odpálkovat několik kluků je nedílnou součástí jejich zážitku. Kdyby kývly na sex hned první nabídce v aukci, přišly by o dost zásadní bod svého odškrtávacího seznamu noci. Odmítání ženě dává několik benefitů:

  • Zvedá jí to sebevědomí
  • Necítí se jako děvka (nakonec sice sex mít bude, ale vážně se snažila ho nemít, nemůže za to!)
  • Může tak bojovat o status ve své skupině (odmítne víc kluků, než kamarádky, pochlubí se jim)

Když vás tedy žena odmítne, většinou není naštvaná. I za nepovedené oslovení je ráda, právě proto, že jí umožnilo někoho odmítnout.

Vaší misí ale těžko je stát se hromosvodem nutných odmítnutí. Radši byste, aby holka odmítala ty ostatní…

Dostávat odmítnutí zkušeného streetaře sice vůbec nebolí, stejně ale nechcete být za toho odmítnutého třeba v malém klubu nebo ve vlastním sociálním kruhu. Jak ženě vzít její odmítnutí?

Beta taktika: popírání vstupu

Beta se odmítnutí bojí natolik, že radši svádí způsobem, který se dá snadno popřít. Začne polovičatě a když žena nemá zájem, řekne: „Však ani já nemám zájem, já jsem tě vůbec nebalil!“

Tento dětský obranný mechanismus článkem nemyslím. Tvrdě streetujte tak dlouho, až všechny své obranné mechanismy („Nemá mě rád, protože je to hlupák“) prokouknete, a uvidíte přímo nahou pravdu skutečnosti.

Váš postup musí být mnohem mnohem rafinovanější…

Streetařský pohled do budoucnosti

Jakmile se pokusíte svést dostatečný počet žen, postupně získáte celkem přesný odhad, jak se následující komunikace bude vyvíjet.

Téměř se nestává, že by mi holka řekla: „Já ti číslo nedám!“ Proč? Protože dokud vidím, že ze mě není nadšená, vůbec si o číslo neříkám!

Odhadněte, jak moc je žena ochotná investovat, a podle toho jí nastavujte dostatečně velké (malé) obruče. Když na 90% víte, že vám rozhodně nezatančí, tak jí neříkejte: „Zatanči mi.“ Nedělejte věci, o kterých víte, že neuspějí.

Stejný instinkt můžete využít pro předvídání odmítnutí. Žena mi třeba řekne, že je zadaná. Já to přejdu, pokračuju si ve své hře, ale ona to zase zopakuje. Ještě to přejdu, ale ona se nadechne k nějakému dlouhému monologu ve stylu: „Promiň, jsi moc sympatický kluk, ale já jsem opravdu šťastně zadaná, už dva roky, asi se brzy budeme brát, tak se moc omlouvám…“ Něco takového rozhodně nemusím znova slyšet. A tak kdykoli vidím, že odmítací monolog přichází, prostě se k ženě otočím zády a dělám, že tam není.

To jí zmate. Chtěla mě odmítnout, jak to má ráda, ale najednou nemůže. Ukradl jsem jí její odmítnutí, a ona ho chce zpátky. Začne do mě strkat, nebo mě obejde zepředu… A já jsem zpátky ve hře! Začne se smát: „Cos to udělal?“ a já mohu znova změnit téma. Nebo mě chce dál odmítat, a tak před ní utíkám, zatímco ona mě honí…

Katalýza odmítnutí

Dokud se odmítnutím budete bránit, budete dostávat další a další…

Teprve jakmile vás duchovní praxe od bolesti z odmítnutí zcela odpoutá, odemkne se pravý potenciál vaší hry.

Pokaždé, když už se budete cítit na dně, musíte streetovat dál. Tak svému mozku ukážete, kdo je tady pánem: „Je mi jedno, jaké signály utrpení mi posíláš, protože já stejně budu streetovat dál, tak toho rovnou můžeš nechat.“

Jenže streetgame je většinou velká sranda. Chtěl jsem ty odmítnutí nějak zesílit, abych teda zažil to utrpení a ukázal mozku, kdo je tím pánem… Jenže jsem zjistil, že kdykoli se snažím odmítnutí zvětšit, ony naopak ustupují…

„Promiň, ale nemám zájem,“ řekne holka, třeba v metru plném lidí.
„Víš co? Dej mi rovnou facku!“ odpovím odevzdaně.
„Cože?“
„Rovnou mě prašť!“ roztáhnu ruce.
„Ale já tě nechci praštit!“
„Dělej, udělej to! Probodni mé srdce kůlem!“
„Neeee!“
„Tak vidíš, přeci jen mě miluješ!“

Když odmítnutí předpokládáte, přetněte ho v půlce a sami komunikaci ukončete. Některé holky ji znova obnoví, a můžete pokračovat s výhodnou. Nebo si vyžádejte, aby vás holka odmítla opravdu pořádně. Málokdy to funguje, skoro vždy to naopak prolomí její štíty.

Reagujte zkrátka nečekaně – často to oslovení přehodí na jinou kolej. Lepší než hned odejít, hádat se nebo tupě plužit skrze odmítnutí. Skrze odmítnutí se nakonec proplužíte, ale ne tupě, jen inteligentní hrou.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
SweetTom napsal 4.5.2017

Výborný článok. Musím to vyskúšať.

Odpovědět
Ipi napsal 5.5.2017

Ahoj Princi. Gratuluji za vynikajici clanek. Souhlasim s Tebou, ze odmitani je nedilny proces vedouci k uspechu. Hlavne to nebrat nikdy osobne, ale jako soucast hry.

Odpovědět
Kaja napsal 11.5.2017

Odmitat pro zvyseni ega tak to je pica :D

Odpovědět
Odešlete odpověď