Přitažlivost na povel: 11 využití diskvalifikace – StreetGame.cz
Smyslná žena

Přitažlivost na povel: 11 využití diskvalifikace

Pokud jste za život mluvili aspoň s pár desítkami žen, určitě už jste si všimli, že: „Jsem doktor, jen tak jsem si mohl dovolit tyhle drahé hodinky a sporťák,“ je odradí, zatímco: „Už musím jít, v 7 mám večerku,“ pobaví a vybuduje zájem. Čím to je? Proč spořádaní inteligentní chlapi často nemají holku, ale zdegenerovaní zvrhlíci obvykle ano?

Falešná diskvalifikace je deštník postupů, pod který patří jakékoli důvody z vaší strany, proč spolu vy a ona nemůžete být. Můžete diskvalifikovat sebe („Kde pracuješ?“, „Chtěl jsem být striptér, ale měl jsem ho na to moc malého“), můžete diskvalifikovat ji (pokud má velké prsa: „Kdybys měla trochu větší prsa, byla bys můj typ“), hlavně ale diskvalifikujete sex.

Díky tomu už nejste někdo, kdo se přehnaně snaží. Ano, jste charismatičtí, sebejistí, zábavní, přítomní… Ale nic za to nechcete. Jen dáváte a dáváte. A teď je na holce, aby se snažila…

Falešné diskvalifikace můžete ve svádění použít k dosažení mnoha herních cílů:

 1) Převzetí kompletní kontroly nad hrou

Mohli byste jen budovat zájem ženy a čekat, až se začne snažit. To by jí ale mohlo trvat… Proto máme techniky, které snadno a plynule vedou ženu, aby do vašeho vztahu investovala (zajímala se, chlubila, plnila úkoly, dotýkala se vás, volala vám, platila za vás…) a odměňují ji za to.

Nyní tedy budujete přitažlivost a aktivně zajišťujete, že i žena investuje. Co zbývá jí? Už jen vše brzdit a odmítat vás. A to jí ukradnete taky!

Jakmile za ženu začnete i házet vašemu vztahu do cesty překážky, nezbude jí už žádný herní tah, a vy převezmete kompletní kontrolu nad hrou.

Každou námitku, kterou bude mít („Spěchám„, „Musím tu zůstat kvůli kamarádce“, „Dnes se s tebou nevyspím“), vy můžete použít sami jako první.

2) Nejste zadarmo, nemá vás jistého

Pokud svádíte zcela bez falešných diskvalifikací, ženě je zcela jasné, že ji svádíte. Vytrácí se jisté vzrušení a pocit, že si vás musí vyhrát.

Když falešné diskvalifikace použijete, většina emočně inteligentních žen stále rozpozná, že je svádíte, nebudou si ale jisty na sto procent!

„Pokud se mu líbím, proč řekl tohle? Pokud se mu líbím, proč se nesnaží zapůsobit? To si je tak jistý, nebo co?“

3) Možnost nechytnout se na udičku při testu

„Promiň, ale docela spěchám.“
„Já taky, za chvilku mám večerku.“

„Až moc si věříš.“
„Můj psychiatr taky říká, že je to problém.“

„Já čísla nedávám.“
„Budu ti volat jen 10x denně.“

„Takhle oslovuješ každou?“
„Jsi číslo 128.“

„Kolik stály ty hodinky?“
„To bylo zdarma k Marťánkům..“

„S kolika holkama jsi spal?“
„Holkama???“

Existuje mnoho dobrých způsobů, jak reagovat na test. Falešné diskvalifikace jsou jedním z nich. Zejména když žena zkouší, jestli se začnete chlubit nebo ospravedlňovat, stačí o sobě nečekaně říct něco špatného („Počkej, volá mi přítel.“) nebo potvrdit a přehnat to, z čeho vás obviňuje („Oslovuju holky celé dny, ani kvůli tomu nechodím do práce“).

4) Kontrola jejího vnímání vašeho zájmu

Na kolik procent si je holka jistá, že ji chcete? A na kolik procent by si MĚLA být jistá, že ji chcete?

To záleží na vašem stylu hru…

Falešné diskvalifikace každopádně umožňují tyto dvě veličiny srovnat. Pokud chcete, aby si byla jistá na 60%, a ona si je jistá na 80%, diskvalifikovat sex je způsob, jak její vnímání opravit tam, kam chcete.

(Naopak kdyby si byla jistá na 30% a vy byste chtěli 60%, uděláte dotek, kompliment…)

5) Snížit její vnímání vašeho zájmu je subtilní trestík

Když ženu chcete potrestat svým nezájmem, máte celou řadu tvrdých nástrojů. Chvilku ji ignorovat a dívat se pryč, čekovat mobil, bavit se s její kamarádkou, udělat o ní vtípek, kterému se ostatní budou smát…

A často tyto nástroje jsou až příliš tvrdé. Většinu času potřebujete nějaký maličkatý trestík.

To, že jste řekli něco špatného o sobě, vám holka nemůže vyčíst. A přesto je to z vaší strany signál nezájmu, který jí lehce dá najevo, že máte menší zájem, než si myslela!

Myslela si, že máte zájem. Nepotrestáte ji žádným útočným vtipem, ale po jejím špatném chování se začnete diskvalifikovat, takže jí bude upřímně připadat, že váš zájem ztratila, ne že se jí nějak mstíte.

6) Žena nebude mít pocit, že je za děvku

Pokud se s ženou rychle vyspíte, může mít občas kvůli společenskému programování pocit viny, a obávat se o svou pověst.

Když ale použijete falešné diskvalifikace, bude si to moct odůvodnit: „Říkal, že je popelář a má malý penis. Ten se se mnou určitě nesnaží vyspat za každou cenu, jít s ním domů je bezpečné!“

(Existuje zase 100 dalších metod, jak ženě pomoct od pocitu viny, které jsou nad rámec tohoto článku.)

7) Je to součást tajného jazyka

Zoufalý muž, který se snaží udělat dojem za každou cenu, se před holkou snadno začne vytahovat. Žena to viděla 100x a ví, že tohle ne.

Falešné diskvalifikace jsou součástí tajného jazyka, kterým mluví jen ženy a 1% nejúspěšnějších mužů. Použitím se okamžitě odlišíte od bet, které by se holkám intuitivně chlubili.

8) Uklidníte kamarádky a muže ve skupině

Pokud svádíte holky v rámci větší skupiny, může to vyvolávat jisté napětí – kluci ji tajně chtějí, holky jsou naštvané, že nebalíte je

Překážky ale nejsou jen zlé amorální monstra, které vám brání v cestě za sexem kvůli svým sobeckým a malicherným pohnutkám. Někdy mají o svou kamarádku upřímnou starost.

Vhození nějaké falešné diskvalifikace je vždycky uklidní. „Kdyby ji chtěl sbalit za každou cenu, neříká o sobě tohle. Je fakt v pohodě.“ Nebo dokonce: „Aha, ten ji nebalí, přišel jen tak pro srandu.“

Zejména bety nepoznají, že falešná diskvalifikace je součást svádění, takže takhle můžete balit i jejich přítelkyni přímo před nimi. (Z morálních důvodů je třeba nenechat holky nešťastné s jejich neschopnými beta partnery.)

9) Dodá to vaší hře skromnost

Nedávno jsem se tu přiznával: v komunitě baličů je zřejmě více narcistů, než v normální populaci. Mnohým z nás se občas stane, že na ostatní působíme namyšleněji, než bychom zamýšleli. Falešná diskvalifikace do komunikace dostane skromnost. Ukáže, že si ze sebe umíme dělat legraci, a nelpíme na falešném dokonalém obrazu ze skla.

10) Odebere to napětí ze silných doteků

Celé svádění je o práci s napětím, kterého nesmí být moc, ani málo. Signály nezájmu, jako je falešná diskvalifikace, sníží napětí vyvolané příliš rychlým postupem.

Řekněme, že se holky začnete hodně dotýkat. Líbíte se jí a je jí to příjemné, napadá ji ale: „Sakra, ten je nějak hrr! Asi mě vážně strašně moc chce.“

Teprve doteky zkombinujete s falešnou diskvalifikací (dotýkáte se a přitom jí vysvětlujete, proč spolu nemůžete být), získáte zbraň hromadného ničení, se kterou se můžete rychle posouvat dopředu.

11) Je to zábavné

Lidé se chtějí bavit! Logicky jim odpovídejte v práci, ne v klubu nebo v parku!

„Kde pracuješ?“
„Hraju počítačové hry. Zatím mě to teda neživí, ale mamka říká, že by mohlo.“

Taková odpověď vyvolá emoce! Překvapí, pobaví a vzbudí další zvědavost! Ženy budou vyhledávat vaši přítomnost, protože s vámi se budou cítit jako na horské dráze, jako při sledování skvělého filmu, jako na drogách!

Nepřežeňte to!

Holky z východu falešné diskvalifikace moc nechápou. Použijte třeba jednu, dvě při oslovení podle potřeby. Pak třeba ještě další, jakmile jdete s holkou domů. Nemělo by to vypadat, jako že jste se vyloženě přišli diskvalifikovat celou dobu.

Nestaňte se hráčem jedné techniky, který umí jen falešné diskvalifikace a pak už nic jiného! Nestačí to! Je třeba vždy mít v inventáři dostatek různých technik pro různé účely.

Teď, když si jednu techniku na budování přitažlivosti dokážete představit, můžu vám prozradit, že v mé nové knížce Přitažlivost je jich 13, včetně více než 70 příkladů. Dostanete se k nim ale teprve, jakmile plně pochopíte Prolamování bariér, Spouštěče přitažlivosti a Pasivní přitažlivost (charisma, které z vás vyzařuje). Až po těchto kapitolách následují Skripty pro budování přitažlivosti, které slouží jako perfektní příklad správného nastavení hlavy. Díky schématům v knížce si dokážete na místě vytvářet vlastní, autentické hlášky, a dokonce je logicky shlukovat do celých sekvencí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

10 komentářů
Jakup napsal 5.5.2018

Zdravím,

jako vrchol donchuanství mnozí muži považují automatický obdiv. Co člověk musí udělat, aby vztah vypadal, že vypluje spontánně, avšak jen vypadal. Jak ženu přinutit, aby měla sama o vás zájem a nemyslela si, že vy o ni máte zájem?
Díky za případnout odpověď

Odpovědět
richie napsal 5.5.2018

Tak tohle je skvělý článek, fakt bomba! :D :)))

Odpovědět
Princ napsal 6.5.2018

Jakupe silnou pasivní přitažlivost, submisivitu mužů a zájem žen v okolí, ovládnutí technik jako jsou udičky, diskvalifikace a další.

Díky Richie, je to osmina proběhlé přednášky 8 skriptů pro budování přitažlivosti.

Odpovědět
kaja napsal 8.5.2018

Cau Princi. Jen hypoteticky jak by to vypadalo, kdyby muz neznal tyto techniky, ale mel jenom pritazlivost ? Rekneme ze na sobe maka, ale nezna streetgame :D

Odpovědět
  Princ napsal 8.5.2018

  Ahoj Kajo, přirozeně nadaní baliči tyhle techniky často používají nevědomky. Jsou trvale otisklé v jejich charakteru. Např. nesnaží se zapůsobit a tak používají falešné diskvalifikace, i když jim tak neříkali a nikdy o nich nečetli.

  Nicméně i bez použití těchto technik se holka sbalit dá. Svádění nemusí být raketová věda, i neschopní lidé obvykle pár žen mají. Mít sex je totiž jednoduché, holky jsou věčně nadržené. (Stačí se přestat sabotovat, viz Instruktorský manuál.)

  Tady se bavíme o tom, jak to dostat na top level, mít hodně krásných žen konzistentně, a tam už se tyto techniky velice hodí.

  Ale zase: je třeba, aby se tyto postupy staly součástí tvého já, a dělal si je automaticky. Aby například nedělat falešné diskvalifikace ti přišlo neautentické.

  Odpovědět
Kaja napsal 10.5.2018

zajimaveeee

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 4.7.2018

Herr Princ, dotaz.

Jak se „diskvalifikovat“ když holka zjistí že studuju medinu? Já se tím většinou nechlubím ale když zjistí že „ještě nepracuju, jen studuju“ tak se o tom zmíním.

Mám tvrdit že jsem filďák, mama hotel, nějak to tajit, nebo jde nějak říct pravdu a zároveň se „diskvalifikovat“?

Mě studium mediny nepřipadá jako něco extra ale holky na to leckdy reagují lezením do prdele.

Odpovědět
  Princ napsal 5.7.2018

  Diskvalifikace je pár sekundová věc. Uděláš nějaký vtípek, a pak pokud se zeptá znova, klidně řekni, že děláš medicínu.

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 8.7.2018

  Příště řeknu že obchoduju s drogama. (Ehm, vlastně to není tak úplně diskvalifikace ale napůl pravda, když předepisuješ léky)

  Odpovědět
Princ napsal 8.7.2018

:D bude sranda

Odpovědět
Odešlete odpověď