10 vět pro 100 situací se ženami – StreetGame.cz

10 vět pro 100 situací se ženami

Jediné fráze, které ve svádění potřebujete.


Co ženě říct? Hned první minutu se můžete dostat do desítek různých situací, ve kterých lze použít stovky hlášek…

  • Oslovíte ženu, lekne se.
  • Oslovíte ženu, je strašně tichá.
  • Oslovíte ženu, spěchá do práce.
  • Oslovíte ženu, právě čeká na svého otce.
  • Oslovíte ženu, začne vám vykat.

Jak se na to připravit? Jak to všechno udržet v hlavě?

Naučte se ta nejuniverzálnější řešení, použitelná na co nejširší spektrum situací.

Doslova TOP VĚTY SVÁDĚNÍ, protože 80% času budete používat jenom je.

Přesně si pamatuju, které rady dávám kurz za kurzem, aby mí studenti dokázali během jediné lekce někoho sbalit a odcházeli spokojení. Praktické tipy do první linie, které prostě uslyšíte a hned fungují.

Zvu vás proto na maximálně praktickou přednášku 10 vět pro 100 situací se ženami. Půjdeme vždy frázi po frázi. Představím vám první větu, včetně jejího dokonalého přednesu (proto by nebylo efektivní si je jen číst, musíte to vidět a slyšet) a všech situací, kdy se dá využít. Zodpovím otázky a pustíme se do druhé věty… Tak projdeme 10 nejdůležitějších vět seznamování.

Nula filozofování a 100% prakticky využitelných informací.

A že moc dobře vím, co se během svádění děje… Posledních 8 let to profesionálně učím stovky mužů, vždy několik nováčků i pokročilých týdně. Na vlastní oči jsem viděl desítky tisíc oslovení a přesně znám krizové momenty seznámení.

Vím, co se nestává a ani vám o tom nemusím říkat. Vím, co většina mužů rychle vyřeší sama. A vím, s čím jim musím nejčastěji pomáhat.

Přednáška se koná 26. února 2022 v Praze od 10:30 do 12:00 a nikdy se nebude opakovat, jako se ostatně nikdy neopakovala žádná z našich 40+ dosavadních přednášek. Nákupní formulář bude fungovat pouze do vyprodání míst v sále.