10 pravidel, jak oslovit ženu – StreetGame.cz
Šťastná holka oslovená na lavičce

10 pravidel, jak oslovit ženu

Když se vám holka líbí, udělejte tohle:

1) Nikdy neoslovujte jen jednu

Sebelepší návod vám nedokáže dát úspěšnost třeba 70 nebo 80%. To by civilizace samým sexem zkolabovala. Vždy je třeba oslovit dostatečné množství žen a nechat statistiku pracovat. Řiďte se hlavním pravidlem: dokud nedokážete sbalit náhodnou ženu, těžko sbalíte nějakou konkrétní.

„Ale já bych chtěl sbalit spolužačku!“

Pokud vám na tom nesejde, prostě ji dneska oslovte. Pokud vám na tom ale DOOPRAVDY záleží, budete schopní nejdříve všechno natrénovat na dostatečném množství náhodných holek, než se dostanete na rozumnou úspěšnost pro svůj hlavní pokus.

2) Vyberte si veřejné místo

Už asi 7 let vedu kurzy svádění pro muže, a u začátečníků vidím častou tendenci oslovit holku tak, aby to nikdo neviděl. „Nechci trapas,“ říkají si…

Snaha o nenápadnost bohužel působí dost podezřele. Když za holkou od začátku jdete, jako byste dělali něco špatného, znervózníte tím i jí. Oproti tomu když hlasitě a sebejistě oslovíte holku v tramvaji plné lidí: „Ahoj, jak se dneska máš?“, každý si pomyslí, že se asi dobře znáte, a bude vás ignorovat. Preferujte tedy rušné ulice, náměstí, parky, kluby, hromadnou dopravu, a nebafejte na holky v temných osamělých uličkách.

3) První oslovení je nejtěžší

Strach z oslovení pro daný den u většiny lidí zmizí po prvních dvou, třech osloveních, a vrátí se s většinou síly po pár hodinách neoslovování (například přes noc).

Snadné je nestreetovat vůbec, nebo streetovat pořád. Oslovovat holky jen občas, například jednu za několik dní, je to nejtěžší, protože musíte vždy začínat nanovo (pokud například nevystupujete každý den v divadle nebo nerozdáváte letáky).

Když vyjdete z domu, oslovte co nejrychleji KOHOKOLI. Teprve když se trochu rozjedete, největší strach pomine a vy se budete moct podívat na věci realisticky, bez výmluv typu: „Ta jde moc rychle“, „Ta je moc stará“, „Ta je moc hezká“… Veškerá streetgame před prvním oslovením je hrozné trápení. Proto žáky na kurzu posílám za první holkou dříve, než jim vůbec začnu vysvětlovat teorii – půlka dotazů ze strachu okamžitě odpadne.

4) Oslovte hned

Plán můžete osnovat doma při čtení teorie, nemá ale cenu dívku dlouho pozorovat a snažit se ve stresu vynalézat kolo. Každou vteřinou, kdy se k holce aktivně neblížíte, narůstá stres a zvyšuje se šance, že to neuděláte.

Navíc, kdo o oslovení více přemýšlí, ten více investuje, a ultimátně prohrává. Holka by vždy měla myslet na to, jak zapůsobit, více, než vy.

5) Nelekněte ji

Oslovení protijdoucí ženy začněte z 5 metrů, a pokud někde stojí, přijďte pomalým krokem tak, aby vás viděla.

6) Oslovte výrazně

Nejen muži bývají z oslovení nejistí, i žena často nepředpokládá, že by někdo zastavil právě jí.

Polovina odmítnutí nejsou odmítnutí, jen si žena nevšimla, že ji někdo oslovoval. Navažte oční kontakt, promluvte dostatečně nahlas a celkově dejte najevo, že chcete v kontaktu pokračovat, nejen pozdravit a jít dál.

7) Žena se nebude rozhodovat podle toho, co říkáte

Svádění je preverbální – starší, než slova. Lidé měli sex dříve, než vynalezli řeč, a text dodnes v pářících rituálech homo sapiens hraje pramalou roli. Téměř nezáleží, jestli řeknete: „Ahoj, já jsem Franta“, „Hezký makeup“ anebo: „Poradíš mi prosím s jednou věcí? Už týden se s kámoškou hádám, jestli je normální mít v mobilu fotku bývalky i po rozchodu.“ Vše stojí na správném PODÁNÍ.

Žena zřejmě udělá většinu rozhodnutí ještě dříve, než promluvíte, podle vašeho způsobu chůze, výrazu ve tváři, jiskry v očích, rychlosti dechu, a následně hloubky a jistoty hlasu.

Slova můžete řešit až jako poslední, nebo můžete jako já hodně času aktivně mlčet, záleží hlavně na tom, kdo jste, jak se cítíte, jak věci umíte podat.

8) Dávejte radši, než byste brali

Zaměřte se na pozitivní cíl, jako: „Chci rozdávat dobrou náladu“ nebo: „Chci zjistit, jestli je dost dobrá pro skvělého kluka, jako jsem já.“ Neoslovujte s nadějnou otázkou v očích: „Kdo vlastně jsem? Když budeš reagovat dobře, zvedne se mé sebevědomí, a když mě odmítneš, stojím za nic.“ Nechoďte si pro pochvalu, soustřeďte se na dávání.

9) Nezvěte ji rovnou na rande

Ještě si to nezasloužila, a tak by si takového pozvání ani nevážila. Nejprve ji přimějte snažit se o vás.

K rande může dojít, aniž byste o tom mluvili. Uděláte s holkou pár kroků, abyste lidem nestáli v cestě, po dvou minutách se vydáte projít, a po půl hodině náhodou stojíte před vaším domem… Magic říkává: „Jakmile holku oslovím, začíná mi rande.“

10) Oslovte další

Nevyšlo to – oslovte další.

Vyšlo to – oslovte další, abyste se na holku příliš nezafixovali a tím ji neodradili. Vždy mít více želízek v ohni!

Oslovením nemůžete nikdy ztratit, vždy jen získat. Protože se vám nemůže nic stát, dává smysl pouštět se do co nejvíce situací a hacknout systém, zatímco ostatní nepřipravení kluci balí leda tak tři spolužačky ve své třídě.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Marek napsal 22.5.2022

Setmění zena

Odpovědět
Odešlete odpověď