10 nejčastějších chyb na streetgame – StreetGame.cz
Chyby

10 nejčastějších chyb na streetgame

Často řešíme vzletné a hluboké koncepty. Každý detailní aspekt na cestě k mistrovství ve svádění. 80% balení holek ale je o dobře zvládnutých základech. Odstraňte tyto chyby, a hned se posunete mezi ty nejlepší:

  1. Vůbec neděláte streetgame. Pokud dnešních 10 bodů dělá 80%, tento jediný bod vydá za 80% z těchto 80%… Streetgame předčí cokoli jiného, co byste mohli dělat. Aby jakákoli technika z našeho webu fungovala, je třeba opakovaně jí drilovat na neznámých holkách. Radši špatná hra aplikovaná každý den, než skvělá hra v představách.
  2. Nevýrazné oslovení. Abyste holku zastavili, potřebujete jí zasáhnout pořádnou dávkou charisma. Ne jen obyčejně promluvit. Musí si vás všimnout a cítit tu sexy autoritu.
  3. Příliš z blízka. Holky milují streetaře i proto, že na ně myslíme, pilujeme emoční inteligenci a nelekáme je vybafnutím na poslední chvíli. Potřebujete oslovit z několika metrů, aby měla žena dost času zastavit se. Bez toho nebudete holky svádět, jen je hromadně zdravit.
  4. Jít za ženou. Vždy stůjte na místě nebo jděte před ní, nikdy za ní. To platí, když oslovujete zezadu, když udělá krůček od vás, když chce odejít, i když vás už odmítla. Nikdy za ní, vždy před.
  5. Moc krátké oslovení. Pokud můžete, klidně s ní jděte na rande teď hned. Neberte si už po minutě telefonní číslo.
  6. Žádné techniky na vytváření přitažlivosti. Nemluvte s ní jen tak. Aktivujte během konverzace její spouštěče přitažlivosti. Bez nich nejde o svádění, jen o mluvení.
  7. Žena se nesnažila. Aby si plně uvědomila vaši cenu, musíte jí nejdříve dát prostor pro investici. Jinak vás jen zneužije jako chvilkovou zábavu.
  8. Nepříjemná přesila. Pokud váš parťák na ulici osloví samotnou holku, sledujte to zpovzdálí, nechoďte mezi ně.
  9. Creepování. Oslovit holku na ulici je originální samo o sobě. Není třeba tasit super-divné hlášky jako: „Máš hezké oči, můžu si sáhnout?“ Nedělejte ze sebe klauna. Žena si musí dokázat představit, jak ji pícháte.
  10. Vůbec neděláte streetgame. Tak důležité, že se sluší článek s tím otevřít i zavřít. Ostatně asi polovina textů na našem webu vysvětluje, že je třeba pravidelně oslovovat holky. A vždy se stejně najde pár lidí, kteří to nechápou. O jejich intelektu… všichni pochybujeme :D

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: